Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadka kryminalna... Kto zapolował na Rzemyka?
Czołem piloci!
Jak wiecie z poprzednich audycji, ktoś zapolował na Rzemysława...
Wczoraj dostaliśmy tajemnicze, zaszyfrowane nagranie, które może pomóc rozwiązać kto/co/po co Smile

Nagranie znajdziecie tutaj: https://drive.google.com/file/d/19IQk-Xy...sp=sharing

Zachęcamy do zabawy i rozwiązania tej zagadki!

Prośba, aby wszelkie odkrycia wrzucać w tagi spoiler - żeby nie psuć innym zabawy. I pamiętajcie - celem jest odkrycie kto wyjaśnił Rzemysława!
Odpowiedz
P.S. Ten zabójca był turbo nieudolny, jak widać żyje lecz trafil mnie w tytanowa plytke w glowie i nie pamietam kto to byl, podpowiedz nasówa sie sama ze to na pewno nie może być ktoś z wysokim IQ Tongue ZNAJDŹCIE GO, ZA HUSARIE!
"W HKK nie ma normalnych ludzi" Amen. Biggrin
- Jędrzej Paszak
Odpowiedz
pierwsza część - umieszczona w spojlerze, aby nie psuć innym zabawy 

[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
Brawo Cmdr. Kahea! Ale jak napisałeś, to tylko część... Dalej nie mamy odpowiedzi kto wyjaśnił Rzemysława Smile Albo przynajmniej próbował.
IMGUR jak widzę trochę kompresuje obrazki, nie jest to oryginał Wink
Odpowiedz
Jako, że część pierwsza już tu jest to pójdę dalej:

[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
Przede wszystkim gratulacje @Scarlet Yuri oraz dla wszystkich, którzy podjęli próbę rozwiązania zagadki! 

Lecz mam tu parę słów do powiedzenia. To ja nie jestem winna, w całej zaistniałej sytuacji. Ja się tylko broniłam! Poza tym Rzemyk ma coś co należy do mnie i perfidnie to ukradł. Mam nadzieję, że całą sytuację uda nam się wyjaśnić w sprawiedliwym procesie na antenie TWH24.
"Tam gdzie diabeł nie może, tam Rusałkę poślą."
Odpowiedz
I zgodnie z obietnicą po procesie i tak zostaniesz rozstrzelana @Rusałka Smile

Chcecie więcej zagadek?
Odpowiedz
Świetny pomysł i wykonanie. Żałuję, że nie znalazłem czasu, żeby samodzielnie pokombinować
Odpowiedz
Rusałka, na nagraniu najlepiej widać jak sie broniłaś, zostawilas jakieś chore poszlaki jak psychol, ale wiesz co?! Wybaczam ci bo nie pamiętam nic! A rozstrzelana i tqk zostaniesz, następnym razem sprawdzaj puls! Tongue
"W HKK nie ma normalnych ludzi" Amen. Biggrin
- Jędrzej Paszak
Odpowiedz
@Rzemysław oddaj dokumenty! Oddaj co ukradłeś!
"Tam gdzie diabeł nie może, tam Rusałkę poślą."
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości