Aktualna mapa odkrytych systemów
#1
Czy jest coś takiego jak mapa odkrytych systemów?
Chodzi o to, żeby polecieć tam gdzie jeszcze nikt nie był Smile
Odpowiedz
#2
Nie ma.
Znaczy, jest kilka narzędzi bazujących na tym, co zostało odkryte w edsmie, no ale nie wszyscy wysyłają tam swoje logi. Kiedyś nawet ktoś przerobił filtr nieodwiedzonych systemów, aby pokazywał tylko nieobecne w edsmie, ale frontier niestety to popsuł (ku mojemu zdziwienu, ku aplauzowi kilku ludzi twierdzących, że to nieuczciwa przewaga względem konsol XD)
Odpowiedz
#3
Wystarczy naprawdę niedaleko odlecieć. Puściłem się za Hetmanem w jego wyprawie do Hussars Planet. Lecę po ekonomiku, wystartowałem z Trapezium - było ciasno na początku - tam jest cały ogromny zamknięty sektor. Jak go pokonałem i skręciłem za Hetmanem, to mam teraz praktycznie 9/10 firstów. Takich kierunków jest mnóstwo, trzeba tylko wybrać mało popularny cel, albo raczej cel może być mocno popularny, ale trasa do niego już niekoniecznie. Jeszcze jedna uwaga - lot po scoopach daje mniejszą szansę na odkrycie czegokolwiek - sporo pilotów ustawia trasę po nich, żeby szybciej tankować.
Odpowiedz
#4
Ależ ja to wiem, sam na praktycznie każdej ekspedycji znajdowałem swoje pierwsze nieodkryte planety już kilkaset lat od bańki (jeśli liczymy odkrycia w edsmie, bo to w sumie lepsza baza danych odkrytych światów, niż sama gra, gdzie masz tylko tagi to nawet 300), po prostu odpowiadam na pytanie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mapa włości TWH BialoBrody 19 17,550 09.06.2020, 08:10 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Exclamation Gratka dla odkrywców - Gnosis skacze do systemów z permitem! Mathias Shallowgrave 6 9,686 06.09.2018, 07:46 UTC
Ostatni post: Muzzyx
  Graficzna reprezentacja najczęściej odwiedzanych systemów flor3k 7 8,197 15.12.2016, 23:19 UTC
Ostatni post: RybaPonadKilo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości