Ankieta: Jaki temat chcesz by został poruszony w najbliższą środę
Ankieta jest zamknięta.
techniczne aspekty Star Citizena, które wyróżniają go wśród innych gier
41.67%
5 41.67%
LORE: historia świata i podboju kosmosu w Star Citizen
58.33%
7 58.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ankieta] Środa z Gwiezdnym Obywatelem :)
Witajcie Smile
W pierwszej audycji dotyczącej takiego małego projektu o nazwie Star Citizen opowiedziałem co nieco o historii i różnych historycznych zaszłościach i wydarzeniach, które sprawiły że projekt w chwili obecnej wygląda jak wygląda Smile
Zbliża się czas drugiej audycji - na żywo mogę prowadzić program tylko w środowe wieczory. Większość tychże śród poświęcam na własny stream, a trzecia środa miesiąca jest właśnie dla TWH24 Smile
Mam dwa pomysły i w sumie nie wiem, w którą stronę iść, więc pomyślałem, że spytam Was, słuchaczy. Głosujcie więc na opcje z ankiety. Jeżeli macie jakieś uwagi/życzenia lub może chcecie posłuchać o jeszcze innych aspektach projektu komentarze są Wasze Smile
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
Glosuje za lore to powinno się jako pierwsze otarmoscić dlatego ze historii nie zmienisz. Z technicznymi aspektami Star Citizena to inna bajka. Wszytko tam płynie i co dzisiaj powiesz jutro będzie brzmieć jak bzdura. Sam wróciłem po przerwie i nic nie działa tak jak onegdaj. Wszystkie buildy w dupę, wszystkie bitewne nawyki w dupę i kopanie tez w dupę.
[Obrazek: 175803.png]
Odpowiedz
(14.08.2021, 09:39 UTC)Gen. DaVidoSS napisał(a): Glosuje za lore to powinno się jako pierwsze otarmoscić dlatego ze historii nie zmienisz. Z technicznymi aspektami Star Citizena to inna bajka. Wszytko tam płynie i co dzisiaj powiesz jutro będzie brzmieć jak bzdura. Sam wróciłem po przerwie i nic nie działa tak jak onegdaj. Wszystkie buildy w dupę, wszystkie bitewne nawyki w dupę i kopanie tez w dupę.

Pisząc "techniczne" nie miałem na myśli samego gameplay'u a raczej technologie jak planet tech, iCache, Server meshing itp. Buildy statków będą się zmieniać jeszcze wielokrotnie, a co do zmian w mechanice walki, to mocniej zbliżyła się do tej w Elite, więc przesiadka jest łatwiejsza Wink Zwłaszcza w przypadku jednoosobowych myśliwców, które mają teraz jedną sferę tarczy. Do tego zarządzanie energią dla silników/broni/tarczy jest niemal identyczne z elitkowymi PIPsami. Nie wiem jak długo nie grałeś, ale górnictwo mechanicznie się nie zmieniło. Dokładane są tylko kolejne elementy. Kopanie ręczne jest niezmienione od chyba 3.9. Kopanie ROCiem też się nie zmieniło od wprowadzenia tego pojazdu - doszedł tylko ROC DS, który ma większy zasięg lasera i większą ładownię i jest dwuosobowy. W kopaniu statkiem natomiast oprócz doboru głowicy, możesz teraz dobrać do niej dodatki czasowo lub na stałe zmieniające jej charakterystykę i dodatkowo zamiast sprzedać rudę możesz oddać ją do rafinerii by potem sprzedać czystszy towar za większą cenę. I tyle Smile
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości