Nowe gry warte polecenia.
#11
(01.04.2021, 20:46 UTC)MAGNUM354 napisał(a): poprzez określenie że mam - miałem na myśli że znalazłem stronę - narazie nie mam czasu ale po klikniiedciu na link z download utrknąłem w lawinie reklam, przez dobre 5 minut nie znalazłem linku do pobrania gry.
Aż wstyd się przyznać Smile

Jak pisałem - teraz nie mam czasu ale jeszcze się tej stronie przyjrzę - fotki są ładne.

Tutaj masz link do filmiku na youtube jak to wygląda na max detalach https://www.youtube.com/watch?v=cB-u1u6Iu_k tylko nie wiem co to za sceneria,ale wszystko da się ściągnąć.Podstawowy teren ładuje się automatycznie jak się ustawi w opcjach.Dodatkowy trzeba ściągać ręcznie jak w x-plane.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#12
Ja również polecam gierkę mającą już troszkę lat, ale bardzo ładna oprawa wizualna i świetna muzyka. I to raczej... Takie coś do zrelaksowania się, bo gra niby jest, ale... Mnie tak wciągnęła, że na jedno posiedzenie przeszedłem. Ot jakimś nurkiem pływamy, mamy jakiś tam cel, jest fabuła i to uczta dla oczu i uszu. MEGA relaksik. Historia też jest spoko i gra potrafi często dosyć zaskoczyć czymś nowym.
Tytuł: ABZU

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=e9d8YjpJgiU
Odpowiedz
#13
No właśnie to nie gra tak cię wciągnęła tylko ona taka krótka jest... w mojej opinii szkoda czasu - to powinno być demo właściwej gry.
Odpowiedz
#14
(02.04.2021, 07:14 UTC)Misiakus Pluszov napisał(a): Ja również polecam gierkę mającą już troszkę lat, ale bardzo ładna oprawa wizualna i świetna muzyka. I to raczej... Takie coś do zrelaksowania się, bo gra niby jest, ale... Mnie tak wciągnęła, że na jedno posiedzenie przeszedłem. Ot jakimś nurkiem pływamy, mamy jakiś tam cel, jest fabuła i to uczta dla oczu i uszu. MEGA relaksik. Historia też jest spoko i gra potrafi często dosyć zaskoczyć czymś nowym.
Tytuł: ABZU

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=e9d8YjpJgiU


Aktualnie jest za darmo do pobrania dla graczy PS4 w ramach darmowego Play At Home - dodatkowo w paczce polecam też Subnautice i Witness
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#15
Subnautice też polecam Smile bardzo przyjemna gra.
Odpowiedz
#16
(02.04.2021, 12:57 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Subnautice też polecam Smile  bardzo przyjemna gra.

Grałem,przyznaje się,że troszkę oszukiwałem bo nie chciało mi się wszystkiego zbierać,to wpisywałem polecenia na konsoli.Też się bałeś lewiatanów?.Bo ja za pierwszym razem mało nie spadłem z krzesła jak na mnie wyskoczył.Po tym bałem się głębiej nurkować.Te niektóre dźwięki w głębinach są w tej grze naprawdę przerażające.Prawie jak w horrorach.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz
#17
jest fajna gierka, skończyłem i potrem zacząłem jeszcze raz żeby popływać sobie na luzie
Odpowiedz
#18
@MAGNUM354 Raczej gra, bo ja zwykle w jakąś grę to gram... ze 30min i potem ląduje w "bibliotece wstydu" czekając na "kiedyś pogram" Wink Taki cajberpank - mam przegrane.... 90min Smile
Odpowiedz
#19
ech.. no comment Smile
Odpowiedz
#20
(03.04.2021, 05:49 UTC)Misiakus Pluszov napisał(a): @MAGNUM354 Raczej gra, bo ja zwykle w jakąś grę to gram... ze 30min i potem ląduje w "bibliotece wstydu" czekając na "kiedyś pogram" Wink Taki cajberpank - mam przegrane.... 90min Smile

Cyberpunk miał kilka dobrych momentów,ale ogólnie mówiąc to gra raczej taka średnia.Główny wątek można dość szybko skończyć.Gdybym nie dostał jej w prezencie to byłbym lekko wkurzony.
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tanie gry - co kupić w promocji? Rommie_PL 727 645,319 26.05.2022, 21:56 UTC
Ostatni post: Kahea
Exclamation RUST - nowy serwer, nowe wyzwania - Husarskie zmagania szarik 0 1,537 04.09.2020, 14:33 UTC
Ostatni post: szarik
  [VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift Mathias Shallowgrave 178 171,533 12.05.2019, 17:50 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Z innej beczki. Gry na Androida. USSER-PL 5 6,994 06.09.2018, 17:20 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Gry przeglądarkowe - polećcie coś! Mathias Shallowgrave 14 13,560 07.07.2018, 09:07 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości