PS i Arena
#1
Witam.
Chciałbym zapytać czy byłyby osoby chętne w pomocy zboostowania areny w Elicie na PS4.
Każdy kto próbował areny wie, jak trudno tam doczekać na jakąkolwiek osobę, a nie ukrywam, że chciałbym to zrobić, nie dlatego że uwielbiam PvP (wręcz odwrotnie - nienawidzę), lecz są tam 4 trofea, które wymagane są do platyny a tą akurat, chciałbym wbić, zwłaszcza że prywatnie mam wyścig z swoim starszym bratem kto pierwszy platynę wbije. Do szczęścia brakuje mi właśnie tych z areny i jedna za ubicie 100 elit (ale wiem, że jak ubija się w arenie elity to wtedy zalicza).
Proszę o klasyczny boost (największy problem to team deathmatch i capture the flag - gdzie potrzeba minimum 4 graczy aby te mecze się odpaliły).
Byli by chętni na poświęcenie swojego czasu aby to szybko i sprawnie zrobić? z tego co wiem to trzeba w sumie około 3h aby to wszystko machnąć (ponoć, bazuję na komentarzach innych).
Odpowiedz
#2
3 godziny to fajnie na kilka trofek, zostaje Ci pozniej 50 poziom. Jak cos to pomoge, sam deathmatchow nie mam dokonczonych no i 50 lvl jest gdzies tam daaaleeeko.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#3
Piszę się ale mam nadzieje że rozmawiamy o weekendach w tygodniu może być kiepsko z czasem.
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#4
Super, ja z swojej strony z dwie osoby też by się do tego dopisały, teraz kwestia terminu. Wiadomo, nie na raz aby nie dostać wyrzygu.
Maciej, mogą być weekendy, dla mnie to nieistotne, termin tak się ustali aby każdemu pasowało
Odpowiedz
#5
To z terminami moze z jakims wyprzedzeniem (wiecej niz godzina czy dwie) to tutaj na forum? A po wbiciu trofek mozna sie nawet i postrzelac jak ktos chce.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#6
Jeżeli dam radę, to też chętnie dołączę. Trofki z cqc też się przydadzą, żeby pomyśleć o platynie w przyszłości.
Odpowiedz
#7
(11.01.2021, 19:26 UTC)szkodi napisał(a): To z terminami moze z jakims wyprzedzeniem (wiecej niz godzina czy dwie) to tutaj na forum? A po wbiciu trofek mozna sie nawet i postrzelac jak ktos chce.

Spoko, terminy rzuci się nawet na kilka dni wcześniej, kto będzie chciał to dołączy, dziś udało mi się w własnym zakresie zwerbować 3 osoby to zagraliśmy, lecz zaraz pojawiły sie kolejne trzy i już był "nadstan", ale jak mówisz, jak się wbije trofki to można to kontynuować bez ustawek.
Świetnie że jest zainteresowanie tematem Smile
Odpowiedz
#8
Wstępnie proponuję Sobotę tj. 16.01.2021 godz. 17.00
Sobota dlatego iż Maciej prosił o weekend, oczywiście ja jestem otwarty na niemal każdy termin, lecz skoro ja proszę o to, to dopasuję się do reszty grupy.
Odpowiedz
#9
Aktualizacja
W sobotę raczej mnie prawie na pewno nie będzie, żona zaplanowała malowanie co skutecznie uniemożliwia mi pojawienie się na określoną godzinę.
Może będę dostępny w następnym weekendzie (no chyba że weźmiemy pod uwagę i dni robocze tygodnia).
Odpowiedz
#10
Ja będę informował na bieżąco, bo sam mam przeprowadzkę w środę i nie wiem jak będzie szybko mi szło zadomowienie się w nowym gnieździe.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PS4 na jaki kraj założyć konto PS Network? Xenderr 9 16,477 09.12.2018, 15:32 UTC
Ostatni post: grzechS-I-N



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości