Drogowskaz w Inner Orion Spur
#1
Czołgiem!

W układzie SIFOAE MX-B D13-3 spotkałem się z takim widokiem:

[Obrazek: unknown.png]

Po szybkim rozeznaniu, wydaje mi się, że strzałkę tworzą gwiazdy clustera w okolicy V1820 CYGNI.
Wierzchołek strzałki stanowi najprawdopodobniej układ HD 227658. Oba systemy były już wizytowane przez graczy.
Powyższe dane wymagają weryfikacji, gdyż nie dysponuję na razie programami wspomagającymi eksplorację - obczajałem na oko.

Pozdrawiam Hussars Raxxla Hunters
Odpowiedz
#2
Strzałka strzałką ale co wskazuje??
Odpowiedz
#3
Widok z NGC 6871 Sector HP-A b16-0. Nie traci charakteru wraz ze zbliżaniem się, jak inne konstelacje.

[Obrazek: obraz-2020-11-10-231530.png]

Edit: Zwiedziłem HD 227658 i nie widzę niczego ciekawego.
Odpowiedz
#4
jak i inni gracze przed tobą Smile
jeśli chcesz coś znaleźć , np gejzery albo kosmiczne "drzewka" na planetach to musisz wykonać skan Full Spectrum ( klawiszologia w ustawieniach ) i jeśłi na jakiejś palnecie w opisie bedzi episało np, non human signal - musisz do niej podlecieć i wykonac skan za pomoca sond - Detailed Surface Scanner .
Inaczej nic nie znajdziesz Smile
Odpowiedz
#5
Ten układ stanowi sama gwiazda, ale dzięki za wyciąg z poradnika. Latam ze wszystkim na pokładzie i każdy układ dmucham na wylot. Kręcę się w okolicy. Wektor strzałki wskazuje bańkę, więc na tej trasie poszukam czegoś godnego uwagi.
Odpowiedz
#6
Strzałka wskazuje nowy homeland Hetmana na emeryturze Smile 5 gwiazda na lewo... Przypomina to szukanie ostatniego Jedi...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości