Husarskie biuro inżynieryjne
#1
Dzisiaj, rutynowo przeglądając sufit w pracy popadłem w husarskie fantazje. Zacząłem się zastanawiać, skoro TWH jest już kolosalną siła w galaktyce, napewno stać by ją bylo na stocznię, i własną markę statków kosmicznych.

Jaką nazwę by ta marka miała? Jakie cechy charakterystyczne by te statki miały? Jak by wyglądały? A może pomysł na całą instalację kosmiczną albo nowy typ stacji?

Podzielcie się swoimi wizjami, pomysłami, fantazjami wpisującymi się w realia Elite.

A skąd pomysł na taki wątek? Ano szukam motywacji by wrócić do grafiki 3d. Nic tak nie motywuje jak ludzie głodni rezultatów, a wasze pomysły pomogą mi z syndromem pustej strony. Być może, dzięki wam uda mi się doprowadzić jakiś projekt do końca ☺️
Odpowiedz
#2
Marka statków oczywiście Hetman.

- Czym latasz?
- Hetmanem Biggrin

albo

- Masz jakiś dobry build na Hetmana do kopania? Biggrin Biggrin Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
Hmm, "Hetman Excavator" albo "Hetman Rockmaster" - Rzeczywiście, brzmi dobrze jak na statek do prac górniczych ?
Odpowiedz
#4
Heja,

Jakbyś się zabrał za projektowanie czegoś ruchomego, rób tak by miało szanse wejść w atmosferę z gracją wyraźnie większą od cegły Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Nazwa stoczni to piwnna być: hetman's stud
Lub coś w ten deseń
Odpowiedz
#6
"In the hetman's studs, steel stallions, ready to charge" Nawet slogan reklamowy mamy xD
Odpowiedz
#7
Jak byś vipera z battlestar gallactica na medium przerobił to bym chyba z 10 kupił
Odpowiedz
#8
na statkach oczywiście malowanie z wyraźnie widocznymi skrzydłami po pokach - niezależnie od modelu.
Budynki planetarne też by mogły mieć takie wielkie husarskie skrzydła...

Ps - czemu slogan musi być po angielsku? jestesmy polską Husarią - mieszkańcy innych państw też mają tłumacza w GOOGLE... co za mania dziwna..
Odpowiedz
#9
Ja bym chciał statek wielkości mamby na wzór karoserii z syreny. Federal Corvette bym poszerzył i zrobił na kształt poloneza
Odpowiedz
#10
@Wojciech Dannyboy
Hmm, zaprojektowanie statku wzorowanego na samochodzie, to brzmi jak wyzwanie. Zwłaszcza syrena, ma organiczne i obłe kształty, przez co łatwo będzie zgubić proporcję i charakter. Ale mam pewien pomysł...

@MAGNUM354
Taki monumentalny wieżowiec wyróżniający się w krajobrazie, jak w filmach sci fi mają siedziby główne korporacji. Husarskie skrzydła z tyłu. Budynek na planie trapezu (patrząc od góry), gdzie skrzydła wieńczą narożniki z dłuższej podstawy. Sam budynek że stalowych płyt prefabrykowanych w ciemnym, grafitowym kolorze. Pióra w kolorze czerwonej miedzi, dobrze by wyglądały przy zachodzie słońca. Dodatkowo odpowie dnio podświetlony reflektorami od spodu nada mu mocarności nocą.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Husarskie Figle Assarin 8 8,765 26.07.2016, 08:39 UTC
Ostatni post: Assarin
  Husarskie Filmy Mathias Shallowgrave 28 31,320 29.03.2016, 06:41 UTC
Ostatni post: MUSKETEER



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości