X Rebirt 10 EU
#21
(18.05.2016, 08:34 UTC)Robinus napisał(a): żeby potem dronem na zewnątrz włamać się do magazynów i je okraść.

Cały Robinus... Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#22
Pograłem trochę i jestem zadowolony, że poczekałem tyle czasu. Myślę, że jakbym zaczął grać wcześniej z tymi wszystkimi bugami i niedogodnościami, o których czekałem, to szybko odłożyłbym tę grę na moją półkę DO NOT PLAY na Steam.

Dzięki za polecenie, Robinus, X-R mimo dosyć radykalnych zmian, to bardzo fajna gra, która zachowuje ducha poprzednich części - których jestem wielkim fanem. Grałem we wszystkie - od pierwszego X: Beyond The Frotnier aż do Albion Prelude.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#23
Gdyby ktoś jeszcze nie posiadał, to na GoGu jest X z dwoma rozszerzeniami za 50zł Smile właśnie się ściąga Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#24
(17.06.2016, 18:08 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Gdyby ktoś jeszcze nie posiadał, to na GoGu jest X z dwoma rozszerzeniami za 50zł Smile właśnie się ściąga Biggrin

Dzięki!

Mam przez to wprawdzie dwie podstawki, ale i tak się opłaca (zwykle dodatki "chodzą po" 40zł)

Dzięki twojemu postowi wypatrzyłem też FTL'a na promocji (http://thewingedhussars.com/showthread.php?tid=1254)

tak że w sumie straciłem przez Ciebie 65zł... Wyślę Ci numer konta w PM... Biggrin
Odpowiedz
#25
Otwarte beta-testy patcha 4.10:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=355582

i prace nad wersją VR (co wcześniej już wypatrzył Mathias).

Może czas na budowę nowego imperium?
Ja kilka miesięcy temu wybawiłem się świetnie. Gra po kilku latach łatania jest na prawdę imponująca.
Jak wszystkie X-y dość zawiła na początku, ale wyjątkowo polecam przejście FABUŁY, która w sumie okazała się jednym wielkim tutorialem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości