OPERACJA *POD WIATR*
#11
Ok dzięki, będę musiał pomyśleć jeszcze nad tym gdyż dopiero można powiedzieć zaczynam grać w Elite i dzięki pomocy MAGNUM354 i GANZURI udało mi się zarobić ogromną kasę co pozwoliło mi na zakup pytona i jeszcze zostało na anakonde xD (normalnie jak grałem samemu na ps4 przez 2 miesiąca uzbierałem może z max 6-7 milionów a tu już prawie z 1 miliard w niecałe parę dni xD ) 

Jeśli zdążę odblokować inżyniera od FSD (zostało mi chyba z jakieś 100 lat świetlnych do przebycia by to zrobić) to pewnie byłbym chętny Biggrin
Odpowiedz
#12
Felicity zanim zacznie z toba rozmawiać to oprocz rangi scout e eksploracji ( to jest jeden dzień latania a nawet mniej ) bedzie chciala żebyś przywiózl jej Meta Alloys 1x.
Są do kupienia w systemia MAYA albo MAJA ( kurcze zapomnialem hehe ) na chyba drugiej planecie na stacji lądowej. Musisz tam lecieć jekieś 400LY
Odpowiedz
#13
Co do nowych planet - podobnie jak ty wydaje mi się że nie dodadzą żadnych nowych planet, a jedynie dadzą możliwość lądowania na niektórych już istniejących. Tak jak teraz możemy lądować na planetach które mają tą dodatkową niebieską obwódkę, tak wydaje mi się że "nowe" planety będą miały albo taką samą niebieską, albo - bo ja wiem - zieloną obwódkę czy coś takiego. Oczywiście wszyscy zaczną najpierw lądować i badać te planety które są na miejscu w bańce. Ciekawy jestem czy te nowe formy życia na planetach które pokazali będą się różniły od siebie w zależności od regionu drogi mlecznej. Kiepsko by było gdyby odnajdywane formy powtarzały się tak jak stelar fenomenons które mamy obecnie. . .

Ale ale co do samej wyprawy. Myślałem o czymś podobnym, czyli o Husarskiej Wyprawie ale w jakiś specyficzny rejon drogi mlecznej. Sam myślałem o wyprawie na dno galaktyki, czyli najniższy możliwy punkt w jaki można polecieć. Zgodnie z EDSM najniższa gwiazda znajduje się w systemie HD 6428 (-4 849,41 ly pod osią galaktyki). Ciekawie by było porobić badania planet w tej okolicy... Trochę to dalej niż do Colonii ale na pewno by było ciekawie (ciekawy jestem co wy o tym pomyśle sądzicie).

Jedyna rzecz jaka mnie ciekawi to ilu Husarzy zakupi Odyssey zaraz po premierze... Oczywiście wyprawa eksploatacyjna może się udać nawet teraz bez dodatku, natomiast możliwość lądowania na planetach atmosferycznych daje nowe ciekawe możliwości. Moglibyśmy sobie zrobić zdjęcie grupowe, ale nie w statkach ani SRV, tylko na nogach Smile A co do badań - jestem ciekawy tych nowy "żywych" rzeczy do zbadania...
Odpowiedz
#14
Jak nie będzie chętnych do powiedzmy końca września, na moją w sumie "lajtową" propozycję, to ja poważnie przemyśle opcje "Pod wiatr na dno" Wink

W opisanej w tym wątku wizji zakładałem, że to może być niezła opcja na pierwsze explo. Względnie łatwo będzie się wycofać albo dołączyć w początkowej fazie (jeśli okaże się, że to jednak nie to) a i z trawersu do Kolonii, po odrobinie marudzenia, pewnie dało by się skołować w husarii FC ostatniej szansy Biggrin

Podejście "Pod wiatr na dno", to już trochę inne buty. Tu już będą i inne wymagania dla statku (skok) i dla przygotowań (trzeba będzie nafarmić na zaś materiałów do syntezy. Przy dnie to już raczej tylko na jumponium będziemy ciągnąć, a Polonium to jednak trochę deficytowy towar.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Wcześniejszy wypad na --> HIP 36601 (Polonim, Ruthenium, Tellurium) -->Trader-->HIP 36601 ponownie zapełnić ładownie tymi trzema, pozwala nie przejmować się później matsami na Jumponium.
Odpowiedz
#16
Photo 
Z braku zainteresowania przelecę się na lekko, bez jednostek wsparcia, na samotnym relaksie. Tu będą się pojawiać raporty z ciekawych znalezisk. Jeśli ktoś będzie miał ochotę poexplorować w "trybie współpracy" w poszukiwaniu światów o których była mowa w wątku, zapraszam.

Start 01.10.2020 (Czwartek) w godzinach wieczornych spod Generation Ship Achlys (HIP 114458 A2) - 127Ly od HR 8444.
Komunikacjia via Discord - Kanał Hotel Galaktyczne Zacisze.
Czas eksploracji - 3-9 tygodni.

[Obrazek: Achlys.png]

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
Photo 
To chyba będzie moja stała miejscówka startowa do eksploracji

[Obrazek: 1.jpg]

Nigdzie nie odlatuj, wpadnę wracając Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Po tym jak pokazali stacje od wewnatrz coś czuję ze masa ludzi bedzie eksplorowała swoje domowe systemy Smile
Odpowiedz
#19
Tego złoma z fotki obłazić! To ma cos ze 2 km długości!

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
Nie ma szans raczej Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości