Star Wars Squadrons
#1
Właśnie obejrzałem trailer w którym niestety nie ma pokazanego nic z samej rozgrywki. Doczytałem właśnie że będzie miał pełną obsługę HOTAS i VR. Z tego co widzę wynika że będzie to typowy "dogfight" w kosmosie. 

Myślę że spróbuję, bo jeśli nastawiają się na e-sport to będzie ciekawie. Będą chętni do mnie dołączyć pod koniec tego roku? (wychodzi w pażdzierniku).



Odpowiedz
#2
Mnie sam trailer jakoś nie porwał. Takie CQC w Star Warsach Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
Nie spodziewam się niczego innego, aniżeli podpicowanego trybu walki znanego dobrze w Battlefroncie 2. Come on - przecież to EA SPORTS czyli kopiuj i wklej. Dla tych którzy Battlefronta nie ogrywali - graficznie pięknie, arcade pełną klasą no i ogólnie otoczka bardzo fajna, ale to tylko arcade. Jak Hetman pisał - to będzie CQC, tyle że z Gwiezdnymi Wojnami, ładne graficznie i dźwiękowo. Basta Biggrin
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#4
Hehehe, widzę że trafiłem tu na równych sobie sceptyków Smile Tak, EA - wiadomo jacy są, ale...

To ma być 5v5 z tego co wyczytałem, no i cała gra jest robiona z myślą o esports. Spędziłem ponad 3000 godzin w CS, strasznie mnie wciągnęła konkurencyjność tej gry, "szlifowanie skilla", ranking itp.
Gra jest w całości robiona właśnie w tym celu, nie jest to dodatkowy tryb jak CQC więc spodziewam się zupełnie innej fizyki, mechaniki, która zwiększy grywalność i przyspieszy akcję. Elite jest swietne ale nie jest najlepszym symulatorem dogfight który może powstać - stąd ta nadzieja.
Pamiętając swój ostatni hype, na No Man's Sky i moment w którym właczyłem grę i się niesamowicie zawiodłem - nie mam zamiaru napalać się na coś na podstawie trailera, ale jednak chyba nie ma gry esports jeszcze w tym stylu, czy nawet esports wykorzystującej HOTAS czy VR.
Odpowiedz
#5
Jak będzie w EA Access czy innym ich abo za circa 20zł to chętnie przetestuję z VR i hotasem, bo SW zawsze były mi bliskie. Poza tym, czekam na jakiś faktyczna gameplay, bo obawiam się przekopiowania z Battlefronta Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#6
Poczułem się zdeczka zawiedziony, że zamiast space-Sima pokoju X-Wing Alliance lub X-W vs T-F, albo arkadówki typu Rogue Squadron lub Starfighter dostaniemy CQB w stylu EA, czyli najprawdopodobniej B2P+mikrotransakcje (model największego zdzierstwa).

Aczkolwiek... Jeśli będzie kiedyś "Scum & Villainy", to biorę ich stronę, bo jakoś nie widzę siebie u Rebeliantów, a u Imperialistów trochę lepiej.

[Obrazek: latest?cb=20080421020528]

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#7
Wygląda jak prosta napierdzielanka bez ładu i składu. Walki 5vs5? Ło kurła, ale skala xD
Odpowiedz
#8
Ma być tylko widok z cockpitu,obsługa joysticka,i żadnych micropłatności,nie napalam się jednak bo EA to EA Wink
                                                        [Obrazek: QtSCvGW.png]               

                                                        
Odpowiedz
#9
@Varin Bloodaxe - zawiodłeś się na No Mans Sky - a kiedy do niego ostatnio zaglądałes?

Owszem grind makabryczny ( jesli chcesz coś zbudować ) ale od tego jest tryb w którym wszystko jest odblokowane ( albo klikasz i masz ) a poza tym NMS ciągle dostaje (darmowe) updaty które zawsze wprowadzają sporo nowych rzeczy i mechanik rozgrywki. Ot tak niedawno np. Multiplatform
PC, Xbox ,PS razem.
I się da - i za darmo
EA to niech się w kąt usuniei to ciemny kąt.
Odpowiedz
#10
Trailer z gameplayem.




Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Atlas - Blockchainowy space-sim ShiMan 3 1,645 17.02.2022, 10:46 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,916 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Star Wars: The Old Republic ShiMan 4 5,099 27.05.2019, 07:47 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  Star Control Origins QCIAK 1 2,714 24.09.2018, 09:28 UTC
Ostatni post: Muzzyx
  Star Trek Bridge Crew Qasz 19 16,502 01.09.2017, 04:56 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości