Star Wars Squadrons
#11
Nakręciłem sie na ta gre - w gameplayu widze wiele elementow gdzie panom z Fdev sie nie chcialo lub nie opłacało..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#12
W sumie ja też jestem pozytywnie nakręcony. Ostatnio miałem fazę powrotu do Elite, bo miałem ochotę na kosmiczny klimat. Niestety skończyło się na kilku godzinach kopania asteroid, a może na szczęście Tongue
Odpowiedz
#13
Pomijając fakt, że to PS VR to nawet na PC będzie tradycyjny typowy dla EA skok na kasę (a licencja swoje kosztuje).
Nasza nostalgia oraz dźwięki z filmów na plus a reszta (aby jednak nie kopać leżącego) to chyba są fajniejsze gry?



PS
Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie Wink
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#14
Zapłać kilka złociszy za EA Access i przetestuj przez 10h. Albo 60zł za Access Pro i graj spokojnie przez miesiąc.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#15
(01.10.2020, 09:31 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Zapłać kilka złociszy za EA Access i przetestuj przez 10h. Albo 60zł za Access Pro i graj spokojnie przez miesiąc.

Dzięki.
Życia mi jednak chyba szkoda.
Zobaczę, poczytam i zobaczę czy może warto.
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#16
Ja wolę przetestować sam niż słuchać innych, ale co kto lubi Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#17
(01.10.2020, 10:50 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Ja wolę przetestować sam niż słuchać innych, ale co kto lubi Smile

Dokładnie.
Sam jestem ciekaw.
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#18
Ja kupiłem na Steam bo bardzo nie lubię aplikacji Origin, jest fatalna. Tylko GOG, Steam i BNet toleruję ;P.

Sprytnie kupiłem preorder, żeby dostać bonusy, a jak mi się nie spodoba to zwrócę przed upływem dwóch godzin. Tak, czy siak chętnie pogram z kimś i pogadam na Discoridzie, jacyś chętni?
Odpowiedz
#19
No ja wybrałem Origin tylko dlatego, że nie było nigdzie jasnej informacji, czy gra będzie dostępna w steamowym EA Play. A w niechęci do Origina się łączymy Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#20
Ktoś już testował? Jak wrażenia?

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, ustawiłem sobie HOTAS jak w ED i lata się bardzo podobnie jak w ED na fixach - nie wiem czy nawet nie odrobinę trudniej. Niestety deathmatch jest maksymalnie 5 vs 5, ale mam nadzieję, że to się zmieni z czasem.

Nie testowałem jeszcze na VR, ale z tego co słyszałem, to wciska w fotel. Wręcz czytałem recenzję, że jest to świetna gra VR i słaby port na inne tryby Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Atlas - Blockchainowy space-sim ShiMan 3 1,626 17.02.2022, 10:46 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,892 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Star Wars: The Old Republic ShiMan 4 5,084 27.05.2019, 07:47 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  Star Control Origins QCIAK 1 2,708 24.09.2018, 09:28 UTC
Ostatni post: Muzzyx
  Star Trek Bridge Crew Qasz 19 16,367 01.09.2017, 04:56 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości