Ankieta: Kto chętny na walkę pvp.
Ankieta jest zamknięta.
Tak
71.43%
5 71.43%
Nie
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Chrzest
#21
Rozumiem co masz na myśli, ostatnio gegi zaproponował nam udział w misji by zarobić i dzięki mu za to. Ale siedzenie i czekanie aż ktoś za mnie ją wykona to nie dla mnie. Kiedyś za nim zapisałem się do was, miałem misję przewozu towarów w wingu myślałem, że dam radę sam, niestety przeliczyłem się, poprosiłem Suhego o pomoc. Przyleciał razem z Wojciechem, lataliśmy w trójkę, ale nie siedziałem na stacji żeby oni za mnie zrobili misję, poleciałem z nimi tą T9 chociaż wiedziałem że mogę nie wrócić. I nie wróciłem, suhy wtedy zaproponował że mi podeślę diamenty, odmówiłem, tylko dzięki temu że wykonali tą misję do końca, zyskałem pieniądze na zakup lepszego statku. Rozumiem że chcecie pomóc, ale ja nie chcę za darmo coś dostać. W tej mojej misji miałem już kilkanaście ton przewiezione zanim ich poprosiłem o pomoc. Więc nie czułem że te pieniądze z misji mi się nie należą. Ja wolę brać udział w akcji, nawet wiedząc że przegram niż czekać, aż ktoś tą misję wykona. Gegi niemniej do mnie żalu mówię ogólnie, proponujeta zarobki że pomożecie, ale to nie zabawa. Wolę wtedy już sam wykonać jakąś misję, niż siedzieć na tyłku.
Odpowiedz
#22
Tu nastąpiła jakaś mała pomyłeczka. Od dłuższego czasu nie wykonuje misji wingowych, wiec ciężko, żebym kogoś namawial do otrzymania czegoś za darmo tymi misjami. Musiałeś mnię z kimś pomylić Smile
Co do chrztu... Ja również z walką w tej grze nie mam zbyt dużo do czynienia, ale chętnie wezmę udzial, na wykupy mam trochę grosza Wink
W poście Akera jest cała prawda o obecnym stanie ekipy. Jest nas za mało, żeby wszystko dało się zorganizować na pstryknięcie palcami. Nie zgrywamy sie czasowo ze względów zależnych od czasu dostepnego IRL. Wielu z Was siada do gry wieczorami co np. dla mnie w tygodniu jest absolutnie wykluczone, bo wstaje do pracy o 4AM...i tak sypiam po 5-6h dziennie Sad
Nie miejcie pretensji o to, że Husaria nie jest w tej chwili grupą silną i zwartą, ta gra jest już u schyłku swojej kariery, choć jest jeszcze kilku optymistów mających nadzieję, że zbliżający się płatny dodatek tchnie życie w tą grę.
Nie jestem w Husarii długo, ale widze na czym jest skoncentrowana i mnie również nie do konca to odpowiada. Wiele osób jest pochłoniętych działaniami w BGS, a jest tyle rzeczy do robienia i zwiedzenia... Mam nadzieje, że nie zrazicie się do nas, a może wlasnie to Wy ruszycie te zastane kości starszych Husarzy.
[Obrazek: aXlI2Iq.png]
Odpowiedz
#23
To ja się trochę wypowiem. Mówię oczywiście z punktu widzenia TWH na PC, bo na konsoli nie gram.

Ta część Husarii, która zjadła zęby na customowych eventach ma już wylatane tysiące godzin. Na początku istnienia frakcji duży, weekendowy i customowo przygotowany event odbywał się średnio raz na 2 tygodnie - i to trwało prawie 2 lata. Od długiego już czasu takie eventy odbywają się bardzo rzadko i myślę, że powodów jest kilka:

1) Bardzo duża część TWH, która pamięta "stare czasy" eventowe ma wylatane po kilka tysięcy godzin i jest zwyczajnie znudzona i wypalona grą.
2) Większość z eventów organizowałem zawsze ja, bo miałem taką zajawkę. Stosunkowo mało rzeczy jest/było organizowanych przez inne osoby.
3) Na eventy organizowane przez inne osoby przeważnie z jakiegoś nieznanego mi powodu przychodzi (a przynajmniej przychodziło, nie wiem jak jest teraz) mniej osób niż na "oficjalne" (bo oprócz Urodzin TWH żaden event nie był nigdy "oficjalny", po prostu robił je Hetman).
4) Problem z kreatywną aktywnością istniał u nas od zawsze. Szkoda, ale taka jest smutna prawda - 99% ludzi nie chce ruszyć tyłkiem, żeby coś samemu zorganizować.
5) Nowsi gracze nie znają TWH od tej strony, a starzy wyjadacze jak pisałem w większości się wypalili grą.
6) System Sali Odpraw i skupienie się na działalności BGS-owej sprawiło, że dużo kreatywnej energii wielu osób poszło właśnie w tej projekt.

Natomiast w samą organizację też trzeba włożyć trochę pracy. Jeśli ktoś rzuca na forum wątek od niechcenia "kto chce wpaść na pvp?" bez żadnych konkretów, to też nie oczekiwałbym cudów. Przede wszystkim ludzie muszą wiedzieć kiedy, o której, gdzie i czym się stawić oraz na jakich zasadach ma się dane wydarzenie odbyć. Na forum jest templatka do eventów, proponuję też przejrzeć wątki z moimi starymi eventami.

Ewentualnie na początek ankieta z kilkoma konkretnymi datami.

Ja osobiście zawsze doceniam inicjatywę, a Dowództwo ze swojej strony zawsze pomoże w promocji eventu, ale to też trzeba się zgłosić i dać znać , bo przy tak dużej społeczności nie jest możliwe czytanie każdego jednego posta na forum. Przypominam też, że za organizację eventu (porządnego, posta taki jak OP w tym wątku bynajmniej nie uważam za "organizację eventu") jest +200 repa, a za udział +100 Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#24
Dzięki, postaram się podejść inaczej, do organizacji. Prosiłbym hetmana o pomoc w tej sprawie. Jeśli można.

Macie rację źle się do tego zabrałem, po prostu jestem w gorącej wodzie kąpany. Odwołuję event, jak ktoś będzie miał chęć to będę na Borann. Dzięki tym którzy, byli chętni uczestniczyć. o7
Odpowiedz
#25
(29.05.2020, 19:10 UTC)ahmedjacek77 napisał(a): Dzięki, postaram się podejść inaczej, do organizacji. Prosiłbym hetmana o pomoc w tej sprawie. Jeśli można.

Macie rację źle się do tego zabrałem, po prostu jestem w gorącej wodzie kąpany. Odwołuję event, jak ktoś będzie miał chęć to będę na Borann. Dzięki tym którzy, byli chętni uczestniczyć. o7

Nie ma problemu, ale jak pisałem w tym tygu jestem niedostępny.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości