Ankieta: Kto chętny na walkę pvp.
Ankieta jest zamknięta.
Tak
71.43%
5 71.43%
Nie
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Chrzest
#1
Chrzest kadetów + Husarii aster wpadł na pomysł by kadetom zrobić chrzest ja się zgadzam tylko by trzeba zebrać większość ludzi z PS4 kto chętny niech pisze i podaje termin jaki pasuje myślę że sobota będzie większości pasować

Rozchodzi się o chrzest bojowy jeden na jednego każdy taki sam statek. By się podzieliło ludzi po dwóch, i ten co zwycięży , będzie walczyć z innej dwójki zwycięzcą aż pozostanie na polu bitwy jeden. Kadeci z husarami by walczyli. Miejsce by mogłaby to być stolica. Po prostu chcę najpierw dowiedzieć się czy są w ogóle chętni, może ktoś zna także dobre miejsce do tego, ja jeszcze wszystkie nie znam. A może ktoś rozwinie ten pomysł.
Odpowiedz
#2
Aster? Może chodziło o Akera?   Huh

Pomysł ma potencjał, ale jak sam zauważyłeś od dwóch dni nikt się w temacie nie odezwał.
Podaj więcej konkretów:
- jakieś atrakcje/konkurencje (określenie - PVP, taki sam statek - to zbyt ogólnie, więcej szczegółów)
- przybliżony termin/lokalizacja
- kto jest organizatorem?

Przydałaby się ankieta (lubimy ankiety Biggrin ), z której dowiedziałbyś się czy w ogóle jest popyt na tego typu imprezę Smile
Odpowiedz
#3
Ja chętny trochę ponubićWink niestety ja siadam za sterami +- ok 22.00
A sam koncept regularnych treningów pvp próbował wprowadzić śp. imć Pan @su_hy_
Przywołałam z lekka szkielet zamysłu:

- inspiracja niejako eventem Grotu: 
https://forum.thewingedhussars.com/showt...#pid127806

- build jak we wskazanym wątku

- zasady jak we wskazanym wątku, z pominięciem ograniczeń dot. seeker rakietek oraz ilości broni laserowych, czy PA.

- miejsce HR8444

- pomysł grotu można zaadaptować zarówno pod TvT jak i 1v1.

Nam nawet raz we 3 udało się spotkać i polatać, natomiast próba znalezienia i zgrania chętnych spaliła na panewce, z tego co pamiętam, aczkolwiek posta nie było wcześniej w tej sprawie.

Jak pisałem ja chętny w godzinach jw.
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#4
(23.05.2020, 16:48 UTC)ahmedjacek77 napisał(a): Chrzest kadetów + Husarii aster wpadł na pomysł by kadetom zrobić chrzest ja się zgadzam tylko by trzeba zebrać większość ludzi z PS4 kto chętny niech pisze i podaje termin jaki pasuje myślę że sobota będzie większości pasować

Rozchodzi się o chrzest bojowy jeden na jednego każdy taki sam statek. By się podzieliło ludzi po dwóch, i ten co zwycięży , będzie walczyć z innej dwójki zwycięzcą aż pozostanie na polu bitwy jeden. Kadeci z husarami by walczyli. Miejsce by mogłaby to być stolica. Po prostu chcę najpierw dowiedzieć się czy są w ogóle chętni, może ktoś zna także dobre miejsce do tego, ja jeszcze wszystkie nie znam. A może ktoś rozwinie ten pomysł. 

Dlatego chcę dostosować to do wszystkich najczęściej ludzie mają soboty wolne i wieczorem pogrywają, chociaż ja nie każdą sobotę mam wolne. Jak będzie dużo chętnych to można by było umówić się na taki termin który będzie wszystkim pasował. Niedługo też święta kościelne więcej wolnego.
Odpowiedz
#5
Hej,

zacny pomysł. Jestem generalnie na tak, niestety nie wiem jeszcze czy będę na chacie w najbliższa sobotę no i u mnie nędza póki co a proponowany statek z wyposażeniem kosztuje ponad 25 baniek. 5 razy więcej aniżeli to co mam w tym momencie Tongue. Nie moglibyśmy tak skromniej trochę - sidewanderami? Smile
Odpowiedz
#6
Można innymi tak żeby każdego było stać, to jest do ugadania. Najpierw trzeba uzbierać chętnych, a wtedy można ustalić zasady.
Odpowiedz
#7
Morowy, jeżeli cierpisz na brak gotówki to napisz na naszym kanale na DC, że "Kadet prosi o wsparcie finansowe" - będzie Cię stać na statek do eventu Wink
Odpowiedz
#8
(27.05.2020, 11:20 UTC)ronin_htd napisał(a): Morowy, jeżeli cierpisz na brak gotówki to napisz na naszym kanale na DC, że "Kadet prosi o wsparcie finansowe" - będzie Cię stać na statek do eventu Wink


Oko, jak coś dam znać  Thumbs_up
Odpowiedz
#9
Całą sobotę jestem dostępny.
Co do walk kadetów mam jedną propozycję.
Taki sam statek z tym samym buildem (link do corilis załatwił by sprawę). Najlepiej coś małego i zwrotnego dla większej zabawy.
Moje typy: Sidewinder, Adder, Cobra Mk III (bo po taniości).
Odpowiedz
#10
(28.05.2020, 14:58 UTC)iwo2006 napisał(a): Całą sobotę jestem dostępny.
Co do walk kadetów mam jedną propozycję.
Taki sam statek z tym samym buildem (link do corilis załatwił by sprawę). Najlepiej coś małego i zwrotnego dla większej zabawy.
Moje typy: Sidewinder, Adder, Cobra Mk III (bo po taniości).

W takim razie poszedłbym w Cobrę Mk III.
Co do zasad pozostałbym przy tych, o których pisałem we wcześniejszym poście.
Przykładowy build Cobry:
https://is.gd/LAdaKX

Wg mnie utilities i bronie wg preferencji indywidualnych będzie ciekawiej, przy zachowaniu wcześniej wspomnianych zasad.
FSD Interdictor wrzuciłem, żebyśmy mieli też opcje poćwiczyć interdykcje lub akcje drużynowe w razie W.
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości