Conan Exiles
#11
Chciałem zakupić, tylko cena mnie cofnęła od tej decyzji:

[Obrazek: Rvff61a.png]
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#12
a po co ci cały zestaw?
Odpowiedz
#13
TO ja zadaje pytania Biggrin. Czy wszystkie dodatki są potrzebne by z Wami grać? Nie chcę sytuacji, że z powodu braku jakiegoś dodatku nie będę mógł z Wami pograć. Totalnie nie znam środowiska tej gry.

EDIT: Mam potwierdzenie, właściwie podstawka wystarczy.
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#14
tak - świat jest cały z tego co pamietam -dodatki dają specyficzne budowle i sprzet tylko - chyba nie ma rozszerzeń mapy ( aczkolwiek grałem w to z ponad rok temu )
Odpowiedz
#15
Big Grin 
Te wszystkie DLC to tylko dodatkowe style w budownictwie, broni, pancerzu, jakieś nowe typy niewolników itp. Można na spokojnie grać tylko z podstawką. Masz wtedy dostęp do wszystkich niezbędnych do gry budowli, których i tak jest sporo. No i nie trzeba się obawiać o zablokowanie jakiegoś obszaru albo znaczącego contentu w DLC. Dawno już poważnie w Conana nie grałem, sam się może skuszę w najbliższym czasie  Biggrin
Odpowiedz
#16
(12.05.2020, 15:38 UTC)szarik napisał(a): Chciałem zakupić, tylko cena mnie cofnęła od tej decyzji:

[Obrazek: Rvff61a.png]

Ja gra z podstawki tylko, reszta dodatków to tylko "kolorowe malowanki" dodają tylko wygląd.

A kto tu administruje ? do kogo zwracać sie z prośbami o zmiany mody etc.
Odpowiedz
#17
Zaktualizowałem pierwszy post o link do modów jakie są wgane na serwerze:
https://steamcommunity.com/workshop/brow...ction=home
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#18
@Gal Black , dzięki, wczoraj udało się wbić.
Odpowiedz
#19
Mody ściągają się automatycznie gdy chce się zalogować do serwera pierwszy raz, lecz trochę to trwa, u mnie było ok. 30min.

Idę coś upolować Smile

edit:
wtf, nie mogę się połączyć bo była aktualizacja gry Sad , mam na nadzieje , że po północy zaktualizuje się serwer i będzie można zagrać Smile
Odpowiedz
#20
Tak, trzeba do restartu serwera czekac (24.00).
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości