Ankieta: Czy chcesz zasadzić Husarskie ziarno?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Farming Simulator 19 - czyli jak Husaria zasadziła ziarno :)
#21
Dobry wieczór rolnicy!
Projekt Husarska Farma wielkimi krokami zbliża się już ku końcowi (po przeszło 3 miesiącach prac), to też zapadła decyzja nad uruchomieniem wersji Beta.
Sądzę, że wizualnie mapa jest gotowa na 99% - Paku wykonał mnóstwo świetnej roboty przy pracach nad modelami obiektów!
Bez zbędnych spojlerów - dołączajcie, zwiedzajcie i szukajcie Husarkich easter-eggów, które razem z Pakiem poukrywaliśmy na mapie! Wink

Podczas trwania Bety (myślę, że około tygodnia) będziemy skupiać się nad kwestią ekonomii mapy, dlatego też wszelkie sugestie/pytania piszcie od razu na Discordzie, kanał #farming-simulator oznaczając Paka i mnie, lub w tym temacie.

Kwestie techniczne - istotna informacja:
Oprócz samej mapy, musieliśmy wprowadzić kilka zmian w dodatkowych modach oraz moich cysternach. Tak więc prośba, żeby pobrać to wszystko z naszego serwera.
Standardowo, informacje o serwerze, loginie oraz lista modów do pobrania jest przypięta na Discordzie, kanał #farming-simulator
Odpowiedz
#22
Małe Post Scriptum, czyli lista modzików które MUSICIE pobrać z NASZEGO SERWERA (i tyko stamtąd), nawet jeśli już macie u siebie któreś z nich

[Obrazek: unknown.png]


Do tego w tzw. "międzyczasie" kilka innych modów miało update wprowadzone przez twórców, więc te też będziecie musieli sobie odświeżyć (np. Global Comapny, Ponsse Scorpion King )
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#23
(20.05.2020, 17:36 UTC)ronin_htd napisał(a): Dobry wieczór rolnicy!
Projekt Husarska Farma wielkimi krokami zbliża się już ku końcowi (po przeszło 3 miesiącach prac), to też zapadła decyzja nad uruchomieniem wersji Beta.
Sądzę, że wizualnie mapa jest gotowa na 99% - Paku wykonał mnóstwo świetnej roboty przy pracach nad modelami obiektów!
Bez zbędnych spojlerów - dołączajcie, zwiedzajcie i szukajcie Husarkich easter-eggów, które razem z Pakiem poukrywaliśmy na mapie! Wink

Podczas trwania Bety (myślę, że około tygodnia) będziemy skupiać się nad kwestią ekonomii mapy, dlatego też wszelkie sugestie/pytania piszcie od razu na Discordzie, kanał #farming-simulator oznaczając Paka i mnie,  lub w tym temacie.

Kwestie techniczne - istotna informacja:
Oprócz samej mapy, musieliśmy wprowadzić kilka zmian w dodatkowych modach oraz moich cysternach. Tak więc prośba, żeby pobrać to wszystko z naszego serwera.
Standardowo, informacje o serwerze, loginie oraz lista modów do pobrania jest przypięta na Discordzie, kanał #farming-simulator

Gdyby to była beta Elity... Biggrin

Cytat:Dlaczego beta trwa tylko tydzień i dlaczego muszę najpierw kupić grę, żeby jej spróbować?

Mapa jest za mała. Mieliście na to 3 miesiące!!! Angry

Mało contentu. Liczyłem co najmniej na 3 modele nowych statków i traktorów. 

Nie ma broni. 

Ogólnie mało się dzieje. 

2/10. Nie umiecie programować, jesteście do niczego!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#24
Paq z Roninem z pewnością postarali się bardziej niż Frontier Smile
Odpowiedz
#25
Ściągam! Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty :o
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#26
Dzięki staraniom CMDR Locusi; Husarskie Ziarno znów zostało zasiane!

Jeśli chcecie dołączyć, to zapraszamy na Discorda na kanał #farming-simulator po więcej szczegółów. Biggrin

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#27
Nie to, żebym się czepiał, ,ale ziarno to się z reguły sieje, a Husaria się uparła i zasadziła... Smile Ale projekt zacny!  Sam swoje odjeździlem traktorem i kombajnem w FS19 i gdyby tylko czas był bardziej rozciągliwy to bym chętnie dołączył i pograł Smile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#28
cześć,
Prośba o linki do husarskich modów, bo nie ma ich w necie Biggrin
pisałem też na discordzie, gra mi nie rozpoznaje niektórych modów jako te, które są potrzebne na serwer (być może to nie są DOKŁADNIE te, które są potrzebne)
pomóżcie !!
o7


edit: ogarnięte wszystko działa buczy i huczy, podziękowania dla Magnum za pomoc! Smile
Odpowiedz
#29
raczej dla PAq Smile

ja tylko bez jego zgody udostępniłem jego pracę Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drake Interplanetary - czyli siermiężno-subiektywny przegląd statków Bansona Banson82 2 358 18.08.2023, 19:29 UTC
Ostatni post: Banson82
  Cyberporadnik, czyli modujemy CP2077! Mathias Shallowgrave 3 2,240 05.11.2021, 20:19 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Microsoft Flight Simulator 2020 Dako 128 69,530 03.10.2020, 07:42 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Flight simulator 2020 SP-GGX 20 18,363 28.02.2020, 06:32 UTC
Ostatni post: Dako
  ANTHEM - czyli jak nie robić gier Revenant-4 18 17,217 05.02.2019, 10:57 UTC
Ostatni post: Tryumfator



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości