Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biuro pośrednictwa pracy
[Obrazek: 2925Image.jpg?w=732&mode=fit&scale=both]

Potrzebujesz załogi? Eskorty? Towarzystwa do przeprowadzenia przymusowego przekazania mienia?
Napisz kiedy, o której i ilu osób potrzebujesz... I czy płacisz Smile
Odpowiedz
Zakładasz HKL w Star Citizenie ?
HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY  -  TWÓJ PEWNY START W GALAKTYCE

[Obrazek: 30866.png]

Odpowiedz
(08.02.2020, 13:46 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Zakładasz HKL  w Star Citizenie ?

Nie. Biorąc pod uwagę, że w SC dużo statków jest multi crew i samemu ciężko je obsługiwać (np. górniczy Argo Mole), to pomyślałem o takim wątku, żeby ludzie umawiali się tu na wspólne sesje. Można też innym graczom płacić przez wystawianie misji eskorty, więc można cenę pomocy negocjować Wink
Odpowiedz
To może ja poszukam pracy Biggrin
Kwalifikacje:
- dobrze latam na Cutlassie Smile Ten statek ma swoje mankamenty, trzeba go dobrze wyczuć i zmodyfikować -> temat w miarę ogarniam
- innymi statkami latam też nie najgorzej
- w FPS jestem do bani Smile
- z górnictwem chyba jeszcze gorzej: niby coś tam wykopie, ale za dużo nie zarobię.

Co mogę robić:
- chętnie przyjmę kogoś na działko do siebie: Claim Jumpersi, Bounty Hunting, Illegal Scany i tego rodzaju misje. Później możemy się zamienić miejscami. Jeśli ktoś jest początkujący i che spróbować, zapraszam Smile
- chętnie dołączę do ekip robiących Bounty Hunting i Claimy: chyba najlepiej takie zadania robić w 3-4 osoby, najlepiej wypada balans kosztów paliwo/amunicja vs. nagroda za misje. Cutlass z 24/48 rakietami przydaje się przy polowaniach na innych graczy.
- chętnie podwiozę ekipę na czyszczenie Bunkrów Smile
- bardzo, bardzo chętnie dołączę sam do większego statku jako pilot. Od bidy operator działka też może być, ale chyba lepiej sprawdzę się jako pilot niż strzelec. Jak ktoś szuka załogi do Carracka, HammerHeada, Valkiri, Reclaimera, czy podobnych: polecam się.
Odpowiedz
[Obrazek: Star-Citizen-06-03-2020-09-38-08.png]

Potrzebna załoga!
Dziś! 06.03, piątek, 20:00 CET
Zbiórka: Port Olisar
Miejsce docelowe: pierścień księżyca Yela

Role do obsadzenia:
1. Pilot statku górniczego Argo Mole
2. Trzech operatorów laserów górniczych na Argo Mole

Mile widziana eskorta w myśliwcu.

Zarobek:
Przy każdej znalezionej skałce z kryształami do wydobycia przy pomocy ręcznych narzędzi - to co uzbierasz jest twoje.
Główny urobek ze statku do podziału po równo między członków załogi (zysk ze sprzedaży/ilość członków załogi do odbioru na koniec akcji przez misje eskorty)

Eskorta: 3000 aUEC/h + wszelkie bounty za zestrzelonych piratów.

Zapraszam też chętnych w Prospectorach. W grupie raźniej, a co ukopiecie to wasze Wink
Odpowiedz
Zgłaszam się jako pilot Smile
Odpowiedz
bedziecie to stremować?
chętnie popatrze jak to wygląda w coopie

Odpowiedz
(06.03.2020, 16:02 UTC)MAGNUM354 napisał(a): bedziecie to stremować?
chętnie popatrze jak to wygląda w coopie

Nie planowałem, ale mogę włączyć stream na discordzie
Odpowiedz
super - wyłacze micro u siebie

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości