WARFRAME
#81
No będę niebawem i zobaczę co ma do sprzedania tym razem Smile
Odpowiedz
#82
Ja co prawda nie gram ale się codziennie loguję aby zebrać darmowy prezent "na dzień dobry". Jak wrócę do WARFRAME za jakiś miesiąc to myślę, że będzie łatwiejszy start Biggrin.
Odpowiedz
#83
Co jak co ale support mają fajny, konto odblokowane po 48h. Dzisiaj przyszedł mail, że zwrócili platynę którą ktoś z nieautoryzowanym dostępem przekazał giftem Smile
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#84
chyba sobie pykne, jakos tak nostalgicznie to wszystko brzmi....
Ten, który powstał...
...nigdy nie umarł.
Odpowiedz
#85
Co do WF, z mojej strony nic się nie zmienia Smile

Jak będziecie chcieli dalej pośmigać, chętnie wpadnę na TS, w grze mnie złapiecie na pewno w miarę regularnie Smile
Odpowiedz
#86
(16.08.2017, 08:45 UTC)dasketh napisał(a): Co do WF, z mojej strony nic się nie zmienia Smile

Jak będziecie chcieli dalej pośmigać, chętnie wpadnę na TS, w grze mnie złapiecie na pewno w miarę regularnie Smile

No ja mam nadzieję dasketh!

Też zaraz wracam, jak tylko się No Man Sky'em ponacieszuję.
Odpowiedz
#87
Wiesz @Robinus, przez różnice w poglądach na gre, nie mam zamiaru kasować świetnych znajomości Smile Może dałoby się ten temat przenieść do sekcji publicznej?

Nie będę miał tu dostępu niebawem, a w pewnym sensie tutaj się komunikujemy w sprawie fun-clanu w WF.
Odpowiedz
#88
Szukam ludzi co grają, albo chcieliby pograć w warframe. Obojętnie czy często, czy raz na jakiś czas Wink
Odpowiedz
#89
Może jak zbierze się kilkanaście osób to może uda się zrobić husarski klan we frejmie. Dajcie mi znać na pw to się coś pomyśli
Odpowiedz
#90
No i jest Empyrean. Kto buduje swój spejszip? Wink

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości