Raport - The Holdstock Report
#1
[Obrazek: U9ziAcB.png]

Niedawno w moje ręce wpadł ciekawy "Raport" i chciałem się nim podzielić. W skrócie wyjaśnia początek wielkiego spisku galaktycznego, ale nie tylko bo jest w nim sporo informacji o TDW no i czym jest albo może być legendarna RAXXLA.


Nie przeanalizowałem całego bo jest tego sporo i w języku Angielskim (przydał by się ktoś do przetłumaczenia) ale po powierzchowny przeczytaniu śmiem twierdzić że jest on najbliższy prawdy, poza tym jest napisany przez grupę znaną wszystkim poszukiwaczom "Children of Raxxla"

O to: "The Holdstock Report"

[Obrazek: 36772.png]
Odpowiedz
#2
(24.11.2019, 20:38 UTC)FIKUS napisał(a): [Obrazek: U9ziAcB.png]

Niedawno w moje ręce wpadł ciekawy "Raport" i chciałem się nim podzielić. W skrócie wyjaśnia początek wielkiego spisku galaktycznego, ale nie tylko bo jest w nim sporo informacji o TDW no i czym jest albo może być legendarna RAXXLA.


Nie przeanalizowałem całego bo jest tego sporo i w języku Angielskim (przydał by się ktoś do przetłumaczenia) ale po powierzchowny przeczytaniu śmiem twierdzić że jest on najbliższy prawdy, poza tym jest napisany przez grupę znaną wszystkim poszukiwaczom "Children of Raxxla"

O to: "The Holdstock Report"


No to trochę tego jest, może to ogarnę xD
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#3
Na Przestrzeń! To ma 76 stron!
Odpowiedz
#4
Są obrazki więc nie całe 76 str. Tongue ale dla poszukiwaczy Raxxli poświęcającego godzin w poszukiwaniu czegoś nie znanego może wiele wyjaśnić. Moim zdaniem warto i jestem ciekaw co wy o tym myślicie?
[Obrazek: 36772.png]
Odpowiedz
#5
To co, kopia na google drive i grupowe tłumaczenie?
Odpowiedz
#6
Mój ulubiony fragment:
“Society chuckled. ‘Putting two and two together now, I see. Yes, we have two distinct dynasties of the Thargoids. One known as the Oresrians, the other as the Klaxians. Unfortunately, both are heading in the direction of the core worlds. A conflict is already taking place, a civil war between their kinds. The Oresrians appear to be losing, falling back. From their perspective, they’re retreating, using our worlds as mere cover in their bid to escape their foes.” (Wagar, D. Premonition, 2017, p.435)

We believe there may have been an error in the translation of their names.

Oresrians = Oisirians
Klaxxians = Raxxlan
Odpowiedz
#7
heh ja chetnie zabralbym sie za tlumaczenie, ale dokladnie jak gurney napisal na wpolnym dysku (jak bym moze sobie przypomnial to daloby rade robic na wspolnym serwie w stronie odpalasz plik i zmieniasz i zapisujesz potem tylko komenty i wsio) , ale to dopiero w czwartek jakos.


Dobra zabrałem się za tłumaczenie (nie znam wszystkich faktow przez co niektorych rzeczy nie rozumiem), duzo nie przetlumaczylem, ale jest chociaz spis oraz czesc sprawozdania i od razu test dokumentu na google Smile
Odpowiedz
#8
Wrzuciłem kopie pliku na mój Google Drive: https://docs.google.com/document/d/17UF8...XIlu8/edit (tryb komentowania/sugestii - pomoże porządkować zmiany)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite: Dangerous / Traffic Report / od początku do końca 3302 Diox 0 2,195 23.04.2017, 21:01 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości