Husarska ekspedycja
#51
(08.04.2019, 20:51 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Podbijam temat - Dziadostwo już wie ty pewnie też ..  Musiałem zawrócić do HR - otrzymałem powołanie z dowództwa HKL.

Chyba nikt się nie gniewa, fajnie było z Tobą polatać - jako dziecko trybu solo (w przypadku eksploracji) sporo się  od Ciebie nauczyłem odnośnie eksploracji w wingu, czy narzędzi takich jak ED-Discovery. Dzięki za wspólny czas.

Lecimy dalej, przesuwamy się w stronę celu. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że znaleźliśmy się za Eaglem, w weekend dokowałem w Sacaqawea Space Port w systemie Skaudai CH-B d14-34. Szukam tam nowych, guardiańskich ruin (jedne są na pewno, może jest więcej?)  - wbrew pozorom nie wszystkie systemy w bliskim sąsiedztwie tej mgławicy są odkryte, więc może jest jakiś sens krótkiego postoju.
"Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!" - Witkacy

Odpowiedz
#52
(08.04.2019, 21:20 UTC)Dziadostwo napisał(a):
(08.04.2019, 20:51 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Podbijam temat - Dziadostwo już wie ty pewnie też ..  Musiałem zawrócić do HR - otrzymałem powołanie z dowództwa HKL.

Chyba nikt się nie gniewa, fajnie było z Tobą polatać - jako dziecko trybu solo (w przypadku eksploracji) sporo się  od Ciebie nauczyłem odnośnie eksploracji w wingu, czy narzędzi takich jak ED-Discovery. Dzięki za wspólny czas.

Lecimy dalej, przesuwamy się w stronę celu. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że znaleźliśmy się za Eaglem, w weekend dokowałem w Sacaqawea Space Port w systemie Skaudai CH-B d14-34. Szukam tam nowych, guardiańskich ruin (jedne są na pewno, może jest więcej?)  - wbrew pozorom nie wszystkie systemy w bliskim sąsiedztwie tej mgławicy są odkryte, więc może jest jakiś sens krótkiego postoju.

Łoo, więcej ruin?! Byłem przekonany, że odkryto już wszystkie, jakie były do odkrycia!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#53
(09.04.2019, 12:28 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(08.04.2019, 21:20 UTC)Dziadostwo napisał(a): Chyba nikt się nie gniewa, fajnie było z Tobą polatać - jako dziecko trybu solo (w przypadku eksploracji) sporo się  od Ciebie nauczyłem odnośnie eksploracji w wingu, czy narzędzi takich jak ED-Discovery. Dzięki za wspólny czas.

Lecimy dalej, przesuwamy się w stronę celu. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że znaleźliśmy się za Eaglem, w weekend dokowałem w Sacaqawea Space Port w systemie Skaudai CH-B d14-34. Szukam tam nowych, guardiańskich ruin (jedne są na pewno, może jest więcej?)  - wbrew pozorom nie wszystkie systemy w bliskim sąsiedztwie tej mgławicy są odkryte, więc może jest jakiś sens krótkiego postoju.

Łoo, więcej ruin?! Byłem przekonany, że odkryto już wszystkie, jakie były do odkrycia!

Poszukać nie zaszkodzi Wink W okolicach tej mgławicy na pewno jest system z 3 lokacjami "guardian ruins" na jednej planecie (ich lokacja jest podana w kodeksie). Krążąc dookoła tego systemu wpadłem na kilkanaście kompletnie nieodkrytych systemów, więc w chwili obecnej kołuję sobie w tym rejonie na chybił-trafił. Może znów będę miał farta i na coś trafię? To byłoby coś. Jeśli nie...to trudno, zawsze wpadną jakieś tagi i kasa.

Swoją drogą, @Strzygaa, tak sobie myślałem. A może zacząć na bieżąco dzielić się screenami, by nasze relacje nie były takie "suche"?
"Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!" - Witkacy

Odpowiedz
#54
(09.04.2019, 12:42 UTC)Dziadostwo napisał(a):
(09.04.2019, 12:28 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Łoo, więcej ruin?! Byłem przekonany, że odkryto już wszystkie, jakie były do odkrycia!

Poszukać nie zaszkodzi Wink W okolicach tej mgławicy na pewno jest system z 3 lokacjami "guardian ruins" na jednej planecie (ich lokacja jest podana w kodeksie). Krążąc dookoła tego systemu wpadłem na kilkanaście kompletnie nieodkrytych systemów, więc w chwili obecnej kołuję sobie w tym rejonie na chybił-trafił. Może znów będę miał farta i na coś trafię? To byłoby coś. Jeśli nie...to trudno, zawsze wpadną jakieś tagi i kasa.

Swoją drogą, @Strzygaa, tak sobie myślałem. A może zacząć na bieżąco dzielić się screenami, by nasze relacje nie były takie "suche"?

co do screenów, spoko i tak się wszystko posypało. Oczywiście dolecę do celu ale w swoim tempie więc nie musisz na mnie jakoś czekać, Jako że nie bardzo umiem robić podglądy screenów jakie wstawiam, powstawiam linki do nich i na bieżąco co raz nowsze będę wstawiać - tylko pamiętaj żeby wstawiać NIE na tym wątku tylko na tym drugim oficjalnym!
P.S
ekspedycja nie została zakończona ale wszystkie plany się posypały więc wstawimy screeny dolecimy do celu we własnych tempach i po dotarciu do sagi A zakończę oficjalnie ekspedycje a osobiście już solo w (ponownie) swoim tempie z sagitariusa wylece gdzieś jeszcze dalej nie wracając do hr (nie mam po co)
STRZYGA - PECH TO MAŁO POWIEDZIANE...
Odpowiedz
#55
no co ty Smile teraz tyle się dzieje ze nie wiadomo za co się złapać.
Odpowiedz
#56
a więc... po prawie roku nieaktywności (z przyczyn osobistych) wróciłem do gry a więc i do tej ekspedycji mimo posypania się ekipy... mimo braku chęci... na pohybel światu... taki byle cieć jak ja dotarł w końcu do celu. SAGITARIUS A* został przeze mnie podbity wbiłbym na niego flagę ale jednak nie jest to twardy obiekt więc i bez tego się obejdzie tutaj macie ostatnie 2 screeny z ekspedycji i mam nadzieje że wybaczycie taką niedbałość mimo początkowego zapału. Teraz tylko droga powrotna i emerytura dla mojego statku.

screen nr.1
https://imgur.com/N2OwFD8

screen nr.2
https://imgur.com/SyMEiqU

co teraz będę robił? jeśli będę grał w tą grę dalej to spróbuje pewnie PVP/PVE lub kopania ale raczej pvp/pve Smile
STRZYGA - PECH TO MAŁO POWIEDZIANE...
Odpowiedz
#57
W takie fajne czarne oko nie wbić swojej flagi to jest po prostu marnotrastwo, wstydź się waćpan ;P
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 30,330 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,973 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Husarska Misja Geologiczna Kuba Wolf 0 3,307 18.12.2018, 20:18 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Ekspedycja Odkrywcza - Rubieże Perseusza Doom_days 66 84,345 16.12.2018, 15:42 UTC
Ostatni post: Doom_days
  [OFICJALNY] Gnosis i jego ekspedycja - oficjalne wyjaśnienie Mathias Shallowgrave 11 17,352 06.09.2018, 22:21 UTC
Ostatni post: Cicha



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości