Autorskie mocowanie HOTASA
#1
Wink 
Miałem się nie chwalić ale...

AUUUUU....... Ja Wilk usłyszałem twe wezwanie! (tak patrzę na ciebie @szkodi Wink Biggrin ).

Z racji że ostatnio doszła kierownica G29 popełniłem nie biurko tylko mocowanie i nie ze stali a z profili aluminiowych.

Po szybkiej wizycie w złomowej piwnicy przytachałem parę metrów profila alu i trochę sklejki 10 mm. Piła, frezara i drukara poszły w ruch i powstało takie coś:

[Obrazek: wIwiQpY.jpg]
[Obrazek: rE2AtNR.jpg]

[Obrazek: kXBeMyr.jpg]

Zakres regulacji w trzech osiach. Jak coś nie potrzebne to kluczyk imbusowy i przesuwam na bok albo zdejmuję.







Odpowiedz
#2
To jest świetne Smile REP+

Masz może plany techniczne? Biggrin

Edit: a w jaki sposób zamontowałeś pedały? Czy po prostu leżą luzem na podłodze?
Pytam, gdyż sam mam zestaw HOTAS + G29
Odpowiedz
#3
? Zainspirowałeś mnie... mega pomysł... Rep+
Odpowiedz
#4
(25.10.2019, 19:16 UTC)ronin_htd napisał(a): To jest świetne Smile REP+

Masz może plany techniczne? Biggrin

Edit: a w jaki sposób zamontowałeś pedały? Czy po prostu leżą luzem na podłodze?
Pytam, gdyż sam mam zestaw HOTAS + G29

Planów nie mam, rozwiązania wymyślałem na bieżąco, ale mogę narysować jeżeli zaistnieje potrzeba.

Co do pedałów to leżą luzem na podłodze i zamieniam je miejscami w razie potrzeby. W pedałach od G29 kolce puki co się sprawdzają na dywanie, a t-ruddery się nie ślizgają. Jak sytuacja ulegnie zmianie, to coś się wymyśli.







Odpowiedz
#5
Hahahah, on nie śpi! Panie, buty Ci wyczyszcze!

Jak sie sprawuje HORI? Myslalem o tym cudzie Wink
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#6
(25.10.2019, 23:43 UTC)szkodi napisał(a): Hahahah, on nie śpi! Panie, buty Ci wyczyszcze!

Jak sie sprawuje kieroenica? Myslalem o tym cudzie Wink

Stary niedźwiedź nigdy nie śpi Smile bo ma zawsze coś do roboty. 

Co do kierownicy to jestem mega, mega zadowolony, aczkolwiek jeszcze jej nie podpinałem do prosiaczka  bo konsola stoi bardzo daleko Wink . Jedyny minus to głośny force feedback i rodzinka nie pozwala mi grać po nocach.







Odpowiedz
#7
(26.10.2019, 08:21 UTC)Kriztozz napisał(a):
(25.10.2019, 23:43 UTC)szkodi napisał(a): Hahahah, on nie śpi! Panie, buty Ci wyczyszcze!

Jak sie sprawuje kieroenica? Myslalem o tym cudzie Wink

Stary niedźwiedź nigdy nie śpi Smile bo ma zawsze coś do roboty. 

Co do kierownicy to jestem mega, mega zadowolony, aczkolwiek jeszcze jej nie podpinałem do prosiaczka  bo konsola stoi bardzo daleko Wink . Jedyny minus to głośny force feedback i rodzinka nie pozwala mi grać po nocach.

I dlatego kupiłem T300, choć początkowo też myślałem o G29 Smile
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#8
Też brałem pod uwagę T300, ale ostatecznie zdecydowała cena (udało mi się kupić G29 w euro rtv agd za 998zł razem z shifterem). Nie bez znaczenia miał też wygląd samego kółka (lubię połączenie czerni z niebieskim).







Odpowiedz
#9
Kriztozz napisał(a):aczkolwiek jeszcze jej nie podpinałem do prosiaczka  bo konsola stoi bardzo daleko Wink

Say what? Biggrin

[Obrazek: SBXTKS3.png]

Fakt - G29 ma dosyć głośny FF, ale można pobawić się w profilerze Logitecha i dobrać optymalne ustawienia.
Odpowiedz
#10
(26.10.2019, 09:55 UTC)ronin_htd napisał(a):
Kriztozz napisał(a):aczkolwiek jeszcze jej nie podpinałem do prosiaczka  bo konsola stoi bardzo daleko Wink

Say what? Biggrin

[Obrazek: SBXTKS3.png]

Fakt - G29 ma dosyć głośny FF, ale można pobawić się w profilerze Logitecha i dobrać optymalne ustawienia.

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Kurcze wydało się. Taki mały żarcik. Biggrin 

Swoją drogą muszę coś zrobić z tą paskudną obudową włącznika z pudełka po tic tac'ach, które jest po biurkiem. Wink







Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autorskie Mocowanie HOTAS dla Logiteh Saitek x52 Pro Borg Grob 3 223 22.01.2024, 20:07 UTC
Ostatni post: Getriggr



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości