Autorskie mocowanie HOTASA
#11
Widziałem Biggrin

Może zamienić na taki pstryczek-elektryczek od lampki nocnej?
Odpowiedz
#12
Nie, to by było zbyt skomplikowane, musiałbym iść do sklepu i zakupić. Biggrin A Stary już jestem.

Zaraz sobie odpalę freecad'a, narysuję i wydrukuję. Tak będzie prościej. Wink







Odpowiedz
#13
Mega ci to wyszło! sam coś takiego chętnie bym przytulił, powiedz proszę jak to coś się konkretnie nazywa to poszukam sobie w UK i chętnie sam sobie coś takiego zmontuję.
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
#14
Asus teraz wypuścił fotel dla graczy kup sobie to.
Odpowiedz
#15
(26.10.2019, 18:58 UTC)Franz BlackHoleFury napisał(a): Mega ci to wyszło! sam coś takiego chętnie bym przytulił, powiedz proszę jak to coś się konkretnie nazywa to poszukam sobie w UK i chętnie sam sobie coś takiego zmontuję.

Jak na mój gust to jest "Aluminium Extrusions System", pogooglaj sobie, jest od groma sklepików online łącznie z ebay, itp.
przykładowo: http://www.valuframe.co.uk/

No chyba że się mylę i Kriztozz użył czegoś zupełnie innego  Wink
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#16
Generalnie po prostu zszedłem do piwnicy i wygrzebałem co tam było i z tego zrobiłem.

Jak bym miał kupować, to wpisał bym: "system profili aluminiowych" i wybrałbym sobie odpowiedni przekrój i łączniki. 
Pierwsza strona jaka mi wyskakuje: MInitec 
Generalnie ceny gotowych rozwiązań zabijają ceną.

Edyta.

Kilka dodatkowych zdjęć detali. Do wczorajszego grania w armę na szybko zdemontowałem żeby mieć wygodniejszy dostęp do klawiatury i myszki.


[Obrazek: 7oO0dWR.jpg]
[Obrazek: 9iQOQ2X.jpg]
[Obrazek: ZpdJSQa.jpg]
[Obrazek: RqvUuNA.jpg]
[Obrazek: WRf1nXD.jpg]







Odpowiedz
#17
Dodaj zawiasy z zapadkami i będziesz miał sterowanie jak w Batmanie. Generalnie fajny pomysł, ale te pionowe profile mi się nie podobają i kombinacja z imbusami...
Ale generalnie duży plus za inwencję Smile
Odpowiedz
#18
Ja może poproszę o zdjęcie tej przysłowiowej (która takie skarby w sobie skrywa) piwnicy  Wink
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#19
(27.10.2019, 12:27 UTC)LeWaR napisał(a): Dodaj zawiasy z zapadkami i będziesz miał sterowanie jak w Batmanie. Generalnie fajny pomysł, ale te pionowe profile mi się nie podobają i kombinacja z imbusami...
Ale generalnie duży plus za inwencję Smile

Zgadzam się że pionowe profile to nie najlepsze rozwiązanie, dodatkowo kolidują z szufladą, ale tak rzadko jej używam że  mi to nie przeszkadza. Zamiast imbusów można użyć zaciski(takie jak przy siodełkach rowerowych), ale sobie kosztują. 

(27.10.2019, 13:11 UTC)Dako napisał(a): Ja może poproszę o zdjęcie tej przysłowiowej (która takie skarby w sobie skrywa) piwnicy  Wink

Nie Biggrin . Ściśle tajne / poufne. Wink







Odpowiedz
#20
Kriztozz takie pytanie mnie teraz naszło. W jaki sposób zamontowałeś podłużnice? Do blatu biurka czy do bocznych ścianek?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autorskie Mocowanie HOTAS dla Logiteh Saitek x52 Pro Borg Grob 3 288 22.01.2024, 20:07 UTC
Ostatni post: Getriggr



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości