Eksploracyjne wpadki
#21
Ja miałem jedną i w sumie dopiero początek exploracji jakieś 1000ly od bańki. Byłem na planecie i odpaliłem silniki aby wystartować. Wtedy mój synek jak zwykle gdy gram w ED podszedł i powiedział te swoje "tato, tato włącz turbo" no chcąc być dobrym tatą odpaliłem "turbo". Moja maszyna osiągnęła ponad 500m/s ale niestety statek był za bardzo skierowany w wystający kawałek skały. Zrobiłem szybki zwrot chcąc unikną zderzenia i raz za razem wciskałem dopalacze czekając aż naładują się kondensatory. Niestety zderzenie było raczej nieuniknione ale problemem było to że jak szalony wciskałem przycisk dopalaczy i zaraz po zderzeniu statek przekręcił się w kierunku powierzchni planety i dokładnie w tym momencie naładował się kondensator i załączyło się ponownie "turbo". Drugie zderzenie było już końcem mojej eksploracji.
Odpowiedz
#22
Grasz na bardzo starym lapku z nędzną grafiką? Czasem tekstura powierzchni planetki na ktorej postanowiles przenocowac ni cholery nie chce sie zaladowac, a tobie sie lepią juz powieki i postanowiles nie czekac tylko ladowac "na zegarach"? No to zwolnij wczesniej niz na 1 km od gleby wedle wskazań zagarów bo czasem gory są wyzsze i wyskakuja z nienacka :/ Nienackowa niewidzialna gora gdy przysypiasz ladujac, moze byc bardzo bolesna. W moim przypadku cale tarcze, kilkadziesiat procent kadluba, kilkaset metrow przeoranego stoku i adrenalina.

Tak rozwiazaniem jest normalna karta graficzna. Tak, pomaga nigh vision (nie, nie załatwia to sprawy znienackowych gór, ale pomaga). Tak, tymczasowym rozwiazaniem przy ladowaniu na zegarach i po omacku bez tekstur jest robic to wolniej Wink

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CG na dane eksploracyjne.... w Formidine Rift Baton 19 18,447 21.11.2016, 15:01 UTC
Ostatni post: Nizm0
  eksploracyjne CG w Jaques station Baton 11 11,432 26.08.2016, 21:43 UTC
Ostatni post: Quarion



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości