Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas
#1
Hej !

Jakos tak wyszło, ze od niedawna mam serwer który stoi bezczynnie, a z braku laku postawiłem na nim platformę do gier.  Rolleyes
Poki co gier jest zaledwie kilka, ale w sumie w miarę apetytu możemy zwiększyć bibliotekę pod warunkiem, ze znajdzie się grupa chętnych do grania w dany tytuł.

Jest to server dedykowany, działa 24/7 i póki co takie jest jego główne zadanie, wiec nie ma obaw ze wasz progres zniknie z dnia na dzień.
Obecnie na serwerze działają

UPDATE 1 - dodaliśmy serwer Space Engineers o dźwięcznej nazwie "TWH Space Hussars" - tam rządzi Fikus !

- Cluster 7 serwerów/instancji ARK: Survival Evolved (PVP+PVE)
- Server ARMA 3 (o nim dokładniej poniżej)
- Assetto Corsa
- Space Engineers


Właściwie to o ile znajda się chętni, to jestem w stanie uruchomić (chyba) każdy tytuł z biblioteki STEAM, o ile jest an liście STEAM->Tools, czyli liście serwerów dedykowanych.  Serwer dopiero zapełniony w połowie, wiec miejsca jeszcze powinno wystarczyć.


#      ADRES IP serwera: 193.239.59.172  na wypadek połączenia bezpośredniego.


ARMA 3 - mody, misje i dodatki...

@UPDATE ARMA - doszedł scenariusz DOMINATION dla każdej z map.
Dodatkowo postawiłem prosta bazę danych i SQL na serwerze specjalnie dla Dominiona... teraz grając stan gry zapisuje się bezpośrednio na serwerze. Nawet gdy ostatnia osoba opuści grę, to stan ( w postaci progresu misji, stopni dowodzenia, ekwipunku i zdobytych pojazdów) pozostaje.


Używamy jedynie podstawowych modów jak CBA, JSRS, i Shactac, kto grał ten wie.
Jest także kilka misji z których wybieramy sobie lub głosujemy na to co tygrysy lubią najbardziej i jedziemy z koksem.

To co na dziś dzień działa na serwerze ARMY
[Obrazek: Zs8igyN.jpg]


Wszystkie inne propozycje co do tego jaki tytuł moglibyśmy uruchomić proszę wysyłać do mnie na PW ( PW sprawdzam najczęściej)
To samo dotyczy ewentualnych modów do ARMy, ale od razu mowie, ze czym mniej tym lepiej.

Do zobaczenia w przerwie od Elitki !
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#2
jak ogarnę mody to bede testować - już zresztą rozmawialiśmy o tym Smile
Odpowiedz
#3
Ogarnąłem dla leniwych mody i wrzuciłem do kolekcji https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1866649072
Wchodzicie w link i odszukujecie przycisk Zasubskrybuj wszystkie
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#4
(18.09.2019, 19:52 UTC)MAGNUM354 napisał(a): jak ogarnę mody to bede testować - już zresztą rozmawialiśmy o tym Smile

To wlasnie specjalnie i z myslą o Tobie server nie sprawdza podpisów(signature key) modow Smile
Oznacza to mniej wiecej tyle, ze sam serwer ma wszystkie mody uruchomione, ale TY jako klient mozesz odpalic sobie tylko te ktore chcesz.
Wczoraj testowalismy z TRAWA na przykladzie ACE.. i działa !

Pewnie bedziesz mial jakies ograniczone funkcje przy niektorych misjach, ale to sie w razie czego ustawi juz pozniej.


Planujemy w najblizszy Piatek jakas mala rozgrywke, wiec jakby co, to zapraszam, bo bedzie to okazja do potestowania.
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#5
Kobe nie można robić opcjonalnie ACE bo ACE totalnie zmienia rozgrywkę, bawienie się w ten sposób może crashowac server/misje - to nie jest mod opcjonalny(!)
Modem opcjonalnym może być tylko coś co zmienia tekstury lub dźwięki jak JSRS.

Nie wszyscy ogarniają ACE więc bez ACE i Overa spokojnie możemy się obejśćSmile

Więc do subskrypcji przy łączeniu się na serwer odpalać to:

[Obrazek: sQ3Cga4.png]

+ misje (chodź one powinny się same ściągnąć podczas ładowania)

[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#6
Są jakieś wymagania z DLC?

Bo wystarczy że sama gra na pewnej kluczykowni stoi za ponad stówę...

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#7
(19.09.2019, 09:47 UTC)ShiMan napisał(a): Są jakieś wymagania z DLC?

Bo wystarczy że sama gra na pewnej kluczykowni stoi za ponad stówę...

DLC APEX jest zalecany ze względu na kontent i nową wyspę (dżungla) ale nie obowiązkowy, chociaż nie ukrywam że chcemy tam pograć.
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#8
Apex fajny jest
Odpowiedz
#9
jeden z JSRS wymaga wszystkich czterech RHS : usa, ruskich, brytyjczyków i coś tam jeszcze to jest ponad 10 GB danych ściagać to?

Prszydałaby si emisja w którą się nie kończy po jednerj czy dwóch akcjach - moje ulubione Insuregency jest idealne - nawet jak załadujemy inną misję i potem ponownie insurgency - postępy zostają Smile
A zawsze w czasie wolnym można wejść we dwóch trzech albowięcej Smile i popykać.
Odpowiedz
#10
(19.09.2019, 19:07 UTC)MAGNUM354 napisał(a): jeden z JSRS wymaga wszystkich czterech RHS : usa, ruskich, brytyjczyków i coś tam jeszcze to jest ponad 10 GB danych ściagać to?

Prszydałaby si emisja w którą  się nie kończy po jednerj czy dwóch akcjach  -  moje ulubione Insuregency  jest idealne - nawet jak załadujemy inną misję i potem ponownie insurgency - postępy zostają Smile
A zawsze w czasie wolnym można wejść we dwóch trzech albowięcej Smile i popykać.

Nie nie sciagaj !
Moda wylaczylem bo poki co nie uzywamy RHSa w ogóle
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien Isolation - dla czego warto zagrać ? Rommie_PL 33 27,370 09.05.2022, 08:56 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,820 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Dauntless - Monster Hunter dla ubogich. Fenyl de Lechia 7 7,597 09.10.2018, 12:51 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Assetto Corsa Server PL Yata_PL 2 4,414 02.09.2017, 13:32 UTC
Ostatni post: Yata_PL
  Kącik stratega, czyli temat dla fotelowych generałów Scott Scale 21 18,037 02.12.2016, 17:15 UTC
Ostatni post: Drakkainen



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości