Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas
#31
(26.10.2019, 14:16 UTC)MAGNUM354 napisał(a): ACE nie bierzemy ?   bo nam kadeci oszaleją...
jedna rzecz- w spisie modów nie widzę tego Insurgency Kunduz - nie wiem czemu na warsztacie pisze ż ejest zasubskrybowany..
ten drugi jest widoczny na liście modów

Kij wi ale ja mam wszystko to co serwer posiada:

[Obrazek: 8cn1qQ7.jpg]
[Obrazek: mBPi0nL.jpg]
+ Ultimate Warfare Rubber Edition
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#32
Może wpaść do was totalna zieleninka?







Odpowiedz
#33
(26.10.2019, 14:42 UTC)Kriztozz napisał(a): Może wpaść do was totalna zieleninka?

Oczywiscie ! nawet powinna wpasc, to sie nauczy Wink
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#34
powaznie pytam - co z ace ? jeśli misja jest nieskonfigurowana pod ace to tylko pełno śmieci bedzie w arsenale a jesli jest skonfigurowana to bedzie to jedyny sposób żeby się wyleczyć
Odpowiedz
#35
Dzięki panowie za sesję. Już wiem czemu to takie fajne. Czekam na wincyj.
Odpowiedz
#36
Je też bawiłem się świetnie przez te 6 godzin i 20 min. Spragniony kolejnej akcji.







Odpowiedz
#37
A ja dostałem focha Wink ale zabawa oczywiscie przednia , ciesze sie że wam się spodobało. Mi osobiście zależy tylko żebyśmy grali bardziej jako team bez samodzielnego wysiadania z pojazdu i pływania 100metrów od jednostek wroga Smile
Za taki numer dowódca może cie odstrzelić na misji.. Smile
Odpowiedz
#38
Myslę, że można grać na trochę wiekszym luzie. Nie jesteśmy z Gromu Wink
Odpowiedz
#39
Ah moi drodzy, to miód na moje uszy !
Ciesze się, że Wam się podobała wspólna zabawa.

Tym razem coś specjalnego, czyli "KP Liberacja" ( nie mylić z libacja ) już działa na serwerze i czeka na Was !
Piękna mapa Altis, zaczynamy na statku wojennym mając do wyboru helikoptery albo pontony które pozwolą dostać się na brzeg.
Podpowiem tylko, ze Chinook stanowi bazę mobilna, wiec parkujcie tego "prosiaka" z rozsądkiem ! ( tak nie moglem wytrzymać, ze sam zdobyłem przyczółek 1-go OUTPOSTA i tam właśnie zaparkowany jest Chinook)
Scenariusz ten jest świetnie dopasowany do naszych potrzeb, posiada rangi które pozwalają na korzystanie ze sprzętu, można "spawnowac" dodatkowe misje, no i są save'y postępów.
Mnóstwo misji i zadań specjalnych sprawi, ze nie będzie to zabawa na kolejnych 6 godzin, ale przynajmniej na 6 dni Smile
ARSENAL - dostępny jest tylko z pokładu krążownika "Potato 01"


Wiejec modów niż ostatnio nie wgrywaliśmy, bo nie było takiej potrzeby.
Nie mniej jednak proszę abyście odwiedzili serwer i upewnili się, ze wszystko już macie i nie musicie w ostatniej chwili ściągać żadnych modów.

Do zobaczenia !

(28.10.2019, 12:49 UTC)MAGNUM354 napisał(a): A ja dostałem focha Wink ale zabawa oczywiscie przednia , ciesze sie że wam się spodobało. Mi osobiście zależy tylko żebyśmy grali bardziej jako team bez samodzielnego wysiadania z pojazdu i pływania 100metrów od jednostek wroga Smile
Za taki numer dowódca może cie odstrzelić na misji.. Smile

Oczywiście, ze możesz się z nami bawić, zapraszamy...tylko proszę nie psuj zabawy innym, albo jak już naprawdę nie możesz wytrzymać to wyłącz mikrofon Smile
Pienias dobrze mówi, to ma być zabawa a nie musztra.
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#40
znam ta misję ( tak na 90 % ) - zaczynam testowac Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien Isolation - dla czego warto zagrać ? Rommie_PL 33 27,569 09.05.2022, 08:56 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,850 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Dauntless - Monster Hunter dla ubogich. Fenyl de Lechia 7 7,636 09.10.2018, 12:51 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Assetto Corsa Server PL Yata_PL 2 4,449 02.09.2017, 13:32 UTC
Ostatni post: Yata_PL
  Kącik stratega, czyli temat dla fotelowych generałów Scott Scale 21 18,124 02.12.2016, 17:15 UTC
Ostatni post: Drakkainen



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości