Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas
#21
(20.09.2019, 09:27 UTC)Merysh napisał(a): Czy istnieje jakaś perspektywa postawienia servera i zagrania w jakąś inną strzelanke niż ARMA? Nie wiem, CS:GO albo po prostu jakiś inny FPS. Można by tu jakoś zagłosować lub podać propozycje. Gram w FPSy od ponad 10 lat i chętnie bym pograł z husarską bracią w jakiś, ale ARMA, nie wiem czy mnie przekonuje. ^^

Oczywiscie, nie ma problemu !
Sprawdź na Steamie tytuły które Cie interesuja lub po prostu wyślij mi zapytanie na PW o dany tytuł.
Obecnie na serwerze są dostępne wszystkie gry które są wspierane przez steam i te które posiadam....

Możesz oczywiście zawsze kupić klucz i mi go podarować, wtedy zainstaluje co tam będziesz chciał. Wolałbym jednak żebyśmy to obgadali cokolwiek postanowisz.
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#22
Ciągle się spotykacie? Właśnie zacząłem, spodobało się i pograłbym z ludźmi a publicznie to się boję Wink
Odpowiedz
#23
gramy- dwa tygodnie temu przesiedzieliśmy większą część niedzieli - a wczoraj testowaliśmy nowy tryb - bardzo interesujący muszę przyznać.

Fajnie by było jakbys miał DLC - APEX - w tej chwili gramy na nowej dużej mapie która jest w nim zawarta właśnie.
Odpowiedz
#24
Załatwione. Mody z listy Yuriego zainstalowane, troche pograne. Mam nadzieję, że uda się złapać.
Odpowiedz
#25
ARMA 3 ALERT !

Uwaga Husarze, dzis wieczorem 26.10 rozpoczynaja sie dzialania na wrogim terenie pod kryptonimem "PiSz Insurgency "

Ddprawa rozpoczyna sie 19:30 CET, na #Arma 3
Dzialania odbeda sie w terenie otwartym na Kaukazie jak i w Kunduz, wiec proszę się nalezycie przygotowac.

Spis potrzebnych MODow w linkach ponizej
(nie czekajcie z modami do ostatniej chwili, bo jeden z nim ma 3GB! )


https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...insurgency

https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...insurgency

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspolnej zabawy.
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#26
Melduję się o7
Odpowiedz
#27
Się zasysa ;D
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#28
Wszystko zassane Smile
Odpowiedz
#29
ACE nie bierzemy ? bo nam kadeci oszaleją...
jedna rzecz- w spisie modów nie widzę tego Insurgency Kunduz - nie wiem czemu na warsztacie pisze ż ejest zasubskrybowany..
ten drugi jest widoczny na liście modów
Odpowiedz
#30
Zjawię się jak tylko zakończę działania w HKK, może będę o czasie, może się spóźnię
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien Isolation - dla czego warto zagrać ? Rommie_PL 33 27,573 09.05.2022, 08:56 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,856 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Dauntless - Monster Hunter dla ubogich. Fenyl de Lechia 7 7,638 09.10.2018, 12:51 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Assetto Corsa Server PL Yata_PL 2 4,449 02.09.2017, 13:32 UTC
Ostatni post: Yata_PL
  Kącik stratega, czyli temat dla fotelowych generałów Scott Scale 21 18,127 02.12.2016, 17:15 UTC
Ostatni post: Drakkainen



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości