ETS2 oraz ATS - modyfikacje
#11
Detson, narobiłes szumu z tym Pro Mods, z modami i co ? jedna wspólna jazda i już skończyłeś jeździć ?
Czy się rozbiłes na drzewie swoim tirem ?
Smile
Odpowiedz
#12
Cześć

Szumu? Ja tylko zaproponowałem mody i wspólną jazdę, nie obiecywałem nikomu że będę jeździł regularnie. Na razie Elitka wygrywa z ETS2/ATS i jeżdżę rzadziej niż planowałem.
A poza tym, nieco się pogubiłem w modach jakie zaproponowaliście. 
Z zaproponowanych przetestowałem jak na razie Middle-East i wygląda obiecująco.
Chętnie się dowiem co jest atrakcyjnego w Poland Rebuilding, mapa w samym ProMod i tak jest większa, a możliwość dojechania do np. Koziej Wólki jakoś mnie nie kręci. W PL jestem stosunkowo rzadko, przejazdem, więc tym bardziej nie widzę powodu wgrywania kolejnego modu.
Rus Map i RoEX, na pewno w niedalekim czasie przetestuję. Chociaż chciałem z tym zaczekać i najpierw wypróbować oficjalny dodatek Rosja.

Aktualnie jeżdżę na modach:
ProMod (Standard?)
ProMod Middle East
Military Cargo Pack by Jazzycat v5.3.4
Railway Cargo Pack by Jazzycat v2.2.5
Overweight Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 - tego planuję wymienić na mod od ProModa: Trailer & Company Pack v1.31, testowałem go ostatnio ale muszę pokombinować z ustawieniem plików bo chyba nie działa jak powinien.

Gdyby ktoś był zainteresowany to może wgrać powyższe mody, przetestować, jak się spodobają to zostawić. 
Ostatnia jazda pokazała mi dobitnie, że aby z kimś pojeździć muszę co chwilę usuwać mody, a potem je znów wgrywać i ustawiać w odpowiedniej kolejności żeby pograć z innymi. 
Więc wybaczcie, ale po ostatniej takiej mieszaninie modami stwierdziłem że chyba wolę sam jeździć, a nie co chwilę kombinować z tymi które mi najbardziej odpowiadają.
Nie namawiam, żeby potem nie było że wszystkich nakręcam i sam nie jeżdżę, to tylko gdyby ktoś chciał, dobrowolnie, z własnej i nieprzymuszonej woli może powyższe mody ściągnąć, wgrać i poustawiać w managerze modyfikacji w poniższej kolejności, wtedy gdy się przypadkiem spotkamy, będziemy mogli bez problemów razem pojeździć. Oczywiście do ProMod jest niezbędna cała mapa ETS2, niestety.

ProMods Definition Package
ProMods Map Package
ProMods Media Package
ProMods Models Package 3
ProMods Models Package 2
ProMods Models Package 1
ProMods Assets Package
ProMods Middle-East Add-on (Def & Map Package)
ProMods Middle-East Add-on (Assets Package)
Military Cargo Pack by Jazzycat v5.3.4 Base
Military Cargo Pack by Jazzycat v5.3.4 English
Military Cargo Pack by Jazzycat v5.3.4 Traffic
Overweight Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 Base
Overweight Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 English
Overweight Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 Traffic
Railway Cargo Pack by Jazzycat v2.2.5 Base
Railway Cargo Pack by Jazzycat v2.2.5 English
Railway Cargo Pack by Jazzycat v2.2.5 Trafic
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 Part 1
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 Part 2
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 Part 3
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v10.2 English

Ale chyba nikt nie zaprzeczy że dzięki "robienia szumu z ProMods, z inymi modami" więcej ludzi jeździ, są nowi, co niektórzy wrócili, ja tu widzę same pozytywy  Biggrin
Na szczęcie w ATS nie ma zbyt dużo modów, tam można pojeździć w konwojach bez kombinowania.

Pozdrawiam,
Detson
[Obrazek: 51626.jpg]
Odpowiedz
#13
Cześć

Tak jak obiecałem poniżej używane przeze mnie mody do ATS.
Jeżdżą u mnie motocykle, auta NPC jakieś ciekawsze, a nie tylko w kółko te same, klasyki się pojawiają od czasu do czasu, no i najważniejsze dodatkowe, ciekawe ładunki np. 60-cio tonowy czołg M1A1 Abrams  Biggrin

Lista modów:
Pakiet ruchu AI autorstwa Jazzycat v12.3 ATS
Link
Pakiet Classic Cars AI Traffic Pack autorstwa Jazzycat v6.4 ATS
Link
Pakiet motocyklowy od Jazzycat v3.9.3 ATS
Link
Przyczepy i pakiet ładunków autorstwa Jazzycat v4.9 ATS
Link
Military Cargo Pack od Jazzycat v1.3.9 ATS
Link

Mody w managerze poukładane w kolejności jak poniżej.
AI Traffic Pack
Classic Cars AI Traffic Pack
Motorcycle Traffic Pack
Motorcycle Traffic Pack Jaz
Trailers and Cargo Pack Base
Trailers and Cargo Pack Eng
Military Cargo Pack

Do zobaczenia na trasie

o7
[Obrazek: 51626.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman Arkham Knight za darmo oraz NFS : Most Wanted Origin marcusrx1 2 2,821 03.02.2016, 18:56 UTC
Ostatni post: Scott Scale



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości