[VIDEO] Strzał z Lasera - luźny program informacyjno-rozrywkowy
#1
Video 
Dziś premiera nowej serii na moim kanale YT! Smile Zapraszam serdecznie!



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Jedno pytanie się nasuwa - wspomniałeś o Cobra Mk III, a chyba statkiem jest Mk IV o ile mnie pamięć nie myli.

Poza tym mega fajne i podoba mi się. Czekam na kolejne i zostawiam swój kciuk w górę.
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#3
Gangsterska muzyka - już wiemy czego w tle słucha Hetman.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#4
(12.08.2019, 09:00 UTC)Muzzyx napisał(a): Jedno pytanie się nasuwa - wspomniałeś o Cobra Mk III, a chyba statkiem jest Mk IV o ile mnie pamięć nie myli.

Poza tym mega fajne i podoba mi się. Czekam na kolejne i zostawiam swój kciuk w górę.

Cobra Mk4 to unikatowy statek dostępny tylko dla posiadaczy LEP (Lifetime Expansion Pass) oraz tych, którzy zamówili Horizons w preorderze. Na KS ze statków startowych były dostępne dwa pakiety - jeden z Eagle Mk2 i drugi z Cobrą Mk3 Smile

(12.08.2019, 09:03 UTC)szkodi napisał(a): Gangsterska muzyka - już wiemy czego w tle słucha Hetman.

Muzyka rozrywkowa z dobrym flow - odpowiednia do zawartości filmu Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#5
Ile aktualizacji do Elite wyjdzie jeszcze w tym roku? Jaką nową walutę oprócz Creditsów zobaczymy w grze? Czy w 2020 wylądujemy na planetach z atmosferą? Napięcie sięga zenitu! Zapraszam na drugi odcinek Strzału z Lasera! Smile



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
Nowy odcinek Strzału z Lasera już na kanale! Szczegóły Fleet Carriers, data wrześniowego patcha, zmiany w Galnecie, odejście Bretta C.



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
Nowy odcinek Strzału z Lasera już dostępny, a w nim:
  • Wrześniowy update - waluta Arx, nowy sklep, bugi
  • 35-lecie powstania Elite - konkurs z nagrodami (już niestety przeterminowany) oraz bobblehead Thargoida za 1 Arx (ważny do 27.09.2019 - łapcie póki jest dostępny w takiej cenie!)


--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#8
Prazy okazji - sklep frontiera jest przenoszony / przebudowywany i nie ma możliwości kupienia boobleheada thargoida za 1 ARX - niezła promocja - a to tylko do końca tego dnia obowiązuje...
Super Smile
Odpowiedz
#9
(27.09.2019, 18:57 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Prazy okazji - sklep frontiera jest przenoszony / przebudowywany i nie ma możliwości kupienia boobleheada thargoida za 1 ARX - niezła promocja - a to tylko do końca tego dnia obowiązuje...
Super Smile

Dodatki chwilowo można kupić tylko w grze - jak najbardziej była możliwość kupienia tego bobbleheada, bo ja go sobie kupiłem :Tongue

Ale promocja faktycznie mogłaby trwać dłużej...

Inna sprawa, że spóźniłem się ze 4 dni z publikacją tego materiału i niestety informacje były już nieaktualne - albo stały się nieaktualne po południu w dzień publikacji.

Materiały typu news zawsze staram się wypuścić na czas, aczkolwiek w tym przypadku zadziałała siła wyższa - miałem na głowie inne sprawy i nie zdążyłem z edycją i renderingiem.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#10
Kiedy nowy strzał z goldem LB? Trzeba się pochwalić tu i TAM.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Profesor Volando Przedstawia (seria video) Mathias Shallowgrave 1 401 23.07.2023, 11:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [VIDEO] dwa miesiące podróży w dziesięć minut Nitko 0 2,583 16.06.2020, 14:36 UTC
Ostatni post: Nitko
Video [VIDEO] Szaleństwo na SRV radekcz 1 3,293 18.05.2020, 20:10 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
Video [VIDEO] CQC Jesteś zwycięzcą Wojciech Dannyboy 1 3,424 01.05.2020, 17:18 UTC
Ostatni post: USSER-PL
Video [VIDEO] Elite Dangerous po godzinach. Wojciech Dannyboy 1 3,274 15.04.2020, 00:21 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości