[VIDEO] Strzał z Lasera - luźny program informacyjno-rozrywkowy
#31
ojejku jejku -jeszcze jedno - mozna towar ze statku przerzucac na fleet cariera? w końcu moblibysmy mieć ze trzy T9 wyładowane sprzętem dla inzymierów Smile
Chyba ze nadal nie będzie się można przesiąść ze statku z pełna ładownią do innego mniejszego.. ale to byłby fail...

Szkoda tylko ze można mieć jeden fleet carrier na osobe.
Trzeba pomyśleć jak tu podbić status konta z magazynem HKL do wartości 5 miliardów Smile wtedy mógłbym trzymać tyle towaru dla inzymierów ile bym chciał Smile
Odpowiedz
#32
(27.03.2020, 12:28 UTC)MAGNUM354 napisał(a): A ja jeszcze widzę inny scenariusz - skoro bedzie mozna ustalac ceny materialow na markecie to nagle pojawi sie możliwosc kupowania painitu i diamentow... wystarczy ze ktos ustali okazjonalną cene i po zabawie wartosc diamentow spadnie do np 300K - bo jak obnizy jeden to zaraz i drugi i trzeci.w tym momencie kopanie stanie sie nioplacalne. Przynajmniej do momentu kiedy sie ludziom material skonczy.
Gorzej jesli sie zbierze kilka zapalonych osób i bedą te diamenty na bieźaco kopać...

I jeszczd pytanie -czy do mojego carriera będą przylatywac statki NPC ? jesli będzie dostepny tylko dla graczy to mało kto kupi jakikolwiek towar bo łatwiej go zdybyć w inny sposób...

Moje trzy grosze:
1. Wg mnie npce na 100% będą przylatywac, ba to będzie główna moc napędową ekonomię na FC.
2. Mamy mieć wpływ na ustalanie cen, co jest ekstra, jednak budżet samego FC nie będzie do naszej dyspozycji wg mnie 1 do 1. Ewentualnie jakiś profit z marży/z zarobku. Fajnie, że wogole jest opcja "bankructwa" FC, trzeba się pilnowaćSmile i jest na to pomysł w postaci sprzedaży FC na części Tongue
3. Co do wyboru jakie materiały mają być sprzedawane i czy będziemy mogli magazynowac cargo to mam nadzieję, że tak będzie, ale mam wątpliwości :/ Podejrzewam bardziej scenariusz jaki dotychczas ma miejsce tj.  fakt iz coś sprzedajesz na stacji nie oznacza, że możesz to na niej kupić.
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#33
Kolejne gorące newsy na temat Fleet Carrierów! Featuring Szpieg z Krainy Deszczowców Wink



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#34
hmm- ten ogromny dług - raczej nie moze przekroczyć wartości samego lotniskowca, prawdopodobnie jego wartosc będzie też rosła wraz z otwieraniem na jego pokładzie dodatkowych usług o których wspominałeś.
Odpowiedz
#35
Zapraszam na WIELKIE PODSUMOWANIE Bety 1 Fleet Carrierów! Wszystkie dostępne informacje z różnych źródeł - nie znajdziecie bardziej kompletnego i faktoidalnego info na ten temat Smile  



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#36
Zapowiadana druga część podsumowania Bety FC - tutaj znajdziecie plusy i minusy lotniskowców (wg mnie) oraz moją opinię na ich temat :slight_smile:  Zapraszam!



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#37
Moim zdaniem FC są mrożoną rybą na dowód ze w stawie nadal jest woda. To wygląda tak jak by Frontier czekał aż będzie mógł ogłosić godzinę zgonu ale z drugiej strony ale nie może ze względu na aktywną społeczność - musi zachować twarz. Tak więc mamy rozwiązanie pośrednie w postaci podtrzymywania gry w trybie wegetatywnym. Jak wprowadza patha umozliwiajacy grać offline to będzie oznaczało koniec elity.
Albo druga opcja. Frontier idzie w ślady blizzarda i bethesdy. Kierowane tylko wyłącznie kwestiami finansowymi - utrzymanie stałych przychódów przy maksymalnym ograniczeniu kosztów utrzymania. Płatne DLC pojawi się tylko wtedy jak zauważą spadek przychodów.

Hmm, ewentualnie trzecia opcja - w tajemnicy pracują nad nową odsłoną gry. Być może aktualny silnik jest dosyć problematyczny w implementacji nowości lub utrzymaniu i nie ma sensu bardziej inwestować w aktualna grę. To mogło by tłumaczyć dlaczego FC wyglada jak by pracowały nad nim 4 osoby a nie cały zespół. (Fakt że mają robić warhammera sugeruje jednak którąś z dwóch pierwszych opcji.)
Odpowiedz
#38
Moim zdaniem FC nie wyglądają jak efekt 2 lat pracy nad dodatkiem , ot taki upgrade który się powinien pojawić co jakiś czas w grze. Właśnie takich rzeczy mi w ED brakuje, nowy rodzaj statku, broni, nowa klasa modułów, głupie jest to że w technologicznym świecie ED ludzie nie wymyślają nic nowego tylko mamy ciągle te same statki bez nowych wersji czy upgedów, nielogiczne jest że stocznie produkujące statki nie chcą zarabiać na ich nowych wersjach, a my jak raz kupimy statek i go wysmakujemy w modułach na A-graded + dodamy inżynierów to stoimy ( nie licząc tego że możemy co nieco pokombinować z uzbrojeniem, ale już pod eksploracje czy handel od pewnego stopnia nic się nie zmienia)

Owszem czekam na FC i może nawet pogrinduje żeby mieć swój, bo np przyda się do czegoś dla TWH, ale bardziej ciekawi mnie co dalej, co szykuja w 2021 i czy może nie szykuja nam po cichu kolejnej odsłony jak pisze powyżej Aran V.
Odpowiedz
#39
(06.05.2020, 09:13 UTC)Aran V. napisał(a): Moim zdaniem FC są mrożoną rybą na dowód ze w stawie nadal jest woda. To wygląda tak jak by Frontier czekał aż będzie mógł ogłosić godzinę zgonu ale z drugiej strony ale nie może ze względu na aktywną społeczność - musi zachować twarz. Tak więc mamy rozwiązanie pośrednie w postaci podtrzymywania gry w trybie wegetatywnym. Jak wprowadza patha umozliwiajacy grać offline to będzie oznaczało koniec elity.
Albo druga opcja. Frontier idzie w ślady blizzarda i bethesdy. Kierowane tylko wyłącznie kwestiami finansowymi - utrzymanie stałych przychódów przy maksymalnym ograniczeniu kosztów utrzymania. Płatne DLC pojawi się tylko wtedy jak zauważą spadek przychodów.

Hmm, ewentualnie trzecia opcja - w tajemnicy pracują nad nową odsłoną gry. Być może aktualny silnik jest dosyć problematyczny w implementacji nowości lub utrzymaniu i nie ma sensu bardziej inwestować w aktualna grę. To mogło by tłumaczyć dlaczego FC wyglada jak by pracowały nad nim 4 osoby a nie cały zespół. (Fakt że mają robić warhammera sugeruje jednak którąś z dwóch pierwszych opcji.)

Albo czwarta opcja - 90% ekipy pracuje nad "największym updatem w historii Elite", a reszta nad pomniejszymi rzeczami, jak FC właśnie Smile

(Oficjalne info od FDEV).

Ludzie wieszczą śmierć Elite już od czasów wersji Alfa Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#40
Lekka uwaga.
W pierwszej części Strzału z Beamlasera wkradł się "tajni mistak". FC zostaje online - o tym było, ale jest dostępny/widoczny na wszystkich platformach - o tym nie było.
o7
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Profesor Volando Przedstawia (seria video) Mathias Shallowgrave 1 441 23.07.2023, 11:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [VIDEO] dwa miesiące podróży w dziesięć minut Nitko 0 2,604 16.06.2020, 14:36 UTC
Ostatni post: Nitko
Video [VIDEO] Szaleństwo na SRV radekcz 1 3,318 18.05.2020, 20:10 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
Video [VIDEO] CQC Jesteś zwycięzcą Wojciech Dannyboy 1 3,453 01.05.2020, 17:18 UTC
Ostatni post: USSER-PL
Video [VIDEO] Elite Dangerous po godzinach. Wojciech Dannyboy 1 3,300 15.04.2020, 00:21 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości