[VIDEO] Strzał z Lasera - luźny program informacyjno-rozrywkowy
#11


--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#12
Hetmanie... czas lasery przeczyścić...
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#13
Ha. Na razie skupiam się na produkcji kolejnego odcinka poradnika. Idzie jak krew z nosa niestety. :/

Soon...! Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
Taka forma jest pewnie dla wielu dużo ciekawsza niż poradniki ( ale to pewnie ze względu na to że większość z nas zna zawartość poradników na pamięć ) ale dla osób początkujących są świetne - sam kilka obejrzałem z ciekawości i naprawdę wszystko ładnie tam tłumaczysz.
Nie zmienia to faktu że i tak czekam na strzał z lasera Smile
Odpowiedz
#15
(20.01.2020, 16:56 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Taka forma jest pewnie dla wielu dużo ciekawsza niż poradniki ( ale to pewnie ze względu na to że większość z nas zna zawartość poradników na pamięć  )  ale dla osób początkujących są świetne - sam kilka obejrzałem z ciekawości i naprawdę wszystko ładnie  tam tłumaczysz.
Nie zmienia to faktu że i tak czekam na strzał z lasera  Smile

SZL jest w obecnej chwili dopiero za:

 - 18. odcinkiem poradnika
 - Video informacyjnym o powodach nieobecności na YT ostatnimi czasy
 - 2. odcinkiem bloopersów dla subskrybentów na twitch
 - ogarnięciem tematu subów na YT

Tak że niestety "soon™" - ale będzie na pewno! Pomysłów mam na co najmniej 3-4 nowe odcinki, tylko jak zawsze czasu brak Sad
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#16
Zapraszam na kolejny Strzał z Lasera, tym razem Elite Dangerous Tips & Tricks, czyli 5 przydatnych rad dla każdego! Smile



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#17
Przyznam, że byłem pewien że mnie nie zaskoczysz, ale się mylilemSmile

o7
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#18
(28.02.2020, 16:30 UTC)w0jciechu_87 napisał(a): Przyznam, że byłem pewien że mnie nie zaskoczysz, ale się mylilemSmile

o7

Biggrin

To co Cię zaskoczyło?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#19
No chwilę już człowiek spędził w grze i jeszcze większą w poradnikach, więc tak obejrzałem z zaciekawieniem co też tam dla młodych elitkowych narybkow za wiedzę serwujesz Smile Bo przecież ja już sporo wiem, albo słyszałem, więc ekhm....
A tutaj:
co prawda o strzalkach sygnalizujacych wlot w sc wiedziałem i uzywalem od dawna, natomiast nie wiedziałem o światłach z tylu stacji o jednym i powtarzalnych kierunku obrotu stacji i nie zastanawialem się nad tym wogole jak numerowane są miejsca, bardziej wlatywalem na pewniaka i jak nie widzialem od razu miejsca to patrzyłem na kompasik z lewej i jazda do celu.
No i też ciekawostka i nowinka dla mnie z goidowym sensorem i Discovery skaner (jednak gdzieś tam te devsy pochowaly male diamenciki) no i z uieczką przed interdykcja w orbital cruise. Smile
Także procentowo sporo z całości materialuSmile
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#20
W takim razie bardzo miło było mi Cię zaskoczyć Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Profesor Volando Przedstawia (seria video) Mathias Shallowgrave 1 399 23.07.2023, 11:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [VIDEO] dwa miesiące podróży w dziesięć minut Nitko 0 2,582 16.06.2020, 14:36 UTC
Ostatni post: Nitko
Video [VIDEO] Szaleństwo na SRV radekcz 1 3,290 18.05.2020, 20:10 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
Video [VIDEO] CQC Jesteś zwycięzcą Wojciech Dannyboy 1 3,422 01.05.2020, 17:18 UTC
Ostatni post: USSER-PL
Video [VIDEO] Elite Dangerous po godzinach. Wojciech Dannyboy 1 3,272 15.04.2020, 00:21 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości