Aktualizacja No Man's Sky - Beyond.
#31
(15.08.2019, 16:07 UTC)MAGNUM354 napisał(a): dziwne ja sobie klawisze poustawiałem - ESC - opcje - sterowanie....

Zazdroszczę. Podłączenie HOTAS-a  nie ma wpływu, odłączenie - bez zmian. Brak możliwości mapowania kontrolera i klawiszy. Uruchomiłem w trybie VR, też żadnej reakcji.
Są 3 opcje:
1. Marudzić starej o tym problemie.
2. Wypłakać się na forum starym chłopom.
3. Odpalić ED.
Odpowiedz
#32
4. Przestać płakać, spiąć tyłek i zbindować przyciski jak każdy normalny człowiek.
A tak brzmi to, jakbyś po prostu szukał wymówki, żeby nie grać.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#33
(16.08.2019, 06:32 UTC)sir chomik napisał(a): Brak możliwości mapowania kontrolera i klawiszy

Ale co dokładnie masz na myśli mówiąc powyższe?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#34
Jestem normalny po wstępnych ustaleniach wśród świadków mojego życia, ale dalej nie mogę zbindować klawiszy.
Szerzej problem opisany poniżej w linku łącznie ze zdjęciami.
https://www.gamepur.com/guide/42273-no-m...-keys.html
Nie wiem jak mogę jeszcze prościej opisać problem przypisania klawiszy do funkcji. Nie mogę zbindować i już, nic nie reaguje na moje próby wbicia klawisza. Nie mogę aktywować ustawień fabrycznych również. Gdybym nie chciał to bym nie grał a nie rozpisywał się z problemem na forum Smile
Problem poruszany był również na reddicie i forum NMS na steam bez rozwiązań. Pytam bo czuję się dość osamotniony Biggrin
pozdro
Odpowiedz
#35
(16.08.2019, 09:07 UTC)sir chomik napisał(a): Jestem normalny po wstępnych ustaleniach wśród świadków mojego życia, ale dalej nie mogę zbindować klawiszy.
Szerzej problem opisany poniżej w linku łącznie ze zdjęciami.
https://www.gamepur.com/guide/42273-no-m...-keys.html
Nie wiem jak mogę jeszcze prościej opisać problem przypisania klawiszy do funkcji. Nie mogę zbindować i już, nic nie reaguje na moje próby wbicia klawisza. Nie mogę aktywować ustawień fabrycznych również. Gdybym nie chciał to bym nie grał a nie rozpisywał się z problemem na forum Smile
Problem poruszany był również na reddicie i forum NMS na steam bez rozwiązań. Pytam bo czuję się dość osamotniony Biggrin
pozdro

Kumam, czyli po prostu nie wyświetlają się klawisze w menu bindings. Skoro inni też mają ten problem i nie da się go obejść, to chyba pozostaje Ci czekać na patcha. 

Aczkolwiek przypomnij mi się wieczorem, to poszukam w plikach gry. Ustawienie klawiszy na 99% będzie zapisane w pliku. Podeślę Ci ten plik, a Ty go sobie wrzucisz u siebie i to powinno załatwić sprawę.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#36
rgr
Też tak myślę że patch rozwiąże sprawę, mimo to dziwne że wyselekcjonowane przypadki mają ten problem. Ciekawe gzie leży klucz tych wszystkich problemów.
W takim razie czekam na mapę z pliku dzięki uprzejmości Mathiasa Shallowgrava.
out
Odpowiedz
#37
Gra nadal polega głównie na strzelaniu w skałki. Na dodatek bazy wymagają teraz podłączenia do prądu i nie mogę przez to skorzystać z portalu, meh.
Odpowiedz
#38
@sir chomik - bindy do pobrania TUTAJ Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#39
Ulpian - ale można wyjs zew statku, połazić itd. ja zbudowałem w trybie normalnym baze podstawowa tylko dlatego z emusiałem po kolei dojść na tyle daleko żeby móc produkować antymaterie i ogniwa warpowe - reszta gry to lataqnie i podziwianie widoków.
mam kilkas pięknych posiadłości Smile ale to w trybie kreatywnym - razem z bazą podwodną itd. ale nie widze powodu aby się aż tak w tej grze męczyć z grindem w zwykłym trybie żeby móc sobie stawiac jakieś bazy itd.
Odpowiedz
#40
(17.08.2019, 13:23 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): @sir chomik - bindy do pobrania TUTAJ Smile

Dziękuję za pliki, ale to jednak nie w input-ach leży problem. Uzbrajam się w cierpliwość.
pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  No Man's Sky - dyskusja ogólna Rommie_PL 728 119,598 17.02.2021, 19:55 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Exo Mech - nowa aktualizacja NMS Dako 11 2,150 09.04.2020, 20:15 UTC
Ostatni post: Kahea
  No Man's Sky - NEXT Fenyl de Lechia 113 19,094 17.10.2018, 17:26 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości