World of Warcraft Classic
#1
Witajcie Husarze,
W związku ze zbliżającą się premierą gry World of Warcraft Classic pomyślałem aby założyć wątek i zbierać wszelkie informacje na ten temat w jednym miejscu. 
Oczywiście przy małej podpowiedzi Scarlet Yuri.
Na początek trochę oficjalnych informacji:

-Premiera ma nastąpić 27.08.2019
-Dzisiaj tj. 15.05.2019 odbywają się pierwsze zamknięte testy
-Następnie odbędą się testy obciążeniowe dla większej ilości graczy z aktywnym abonamentem, harmonogram wygląda następująco i może ulec zmianie:
   - Test obciążeniowy nr 1 od 22.05.2019 (środa) do 23.05.2019 (czwartek)
   - Test obciążeniowy nr 2 od 19.06.2019 (środa) do 20.06.2019 (czwartek)
   - Test obciążeniowy nr 3 od 18.07.2019 (czwartek) do 19.07.2019 (piątek)
Każdy może się zgłosić w profilu beta testera na swoim koncie blizzarda
- World of Warcraft Classic będzie dostępny w normalnym abonamencie co zwykły WoW.
Napiszcie kto chce lub planuje zagrać w World of Warcraft Classic i po jakiej stronie Alliance czy Horda, może uda się stworzyć Husarską gildie Biggrin
Odpowiedz
#2
[HORDA] Napewno spróbuję wrócić i przypomnieć sobie stare dzieje.
Odpowiedz
#3
super to już jesteśmy we dwoje tylko ja jeszcze nie wiem po której stronie będę grać myślałem o Alliance ale pójdę tam gdzie będzie większość Husarzy Tongue
Odpowiedz
#4
O nie, nie, nieee... Damy się... Ahh... te czasy kafejek internetowych...
Niestety już mnie nie ciągnie do fantazzzy...
Ale pomysł super #)
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#5
Horda - AffiLock , DiscoPrey Smile
I`m Going Back To Maskelyne Vision...Where I Only Die A Little Every Day.
Odpowiedz
#6
Jak dla mnie to szkoda czasu. Zgadzam się z tym co kiedyś powiedział J. Allen Brack - myślicie, że chcecie WoW Classic ale tylko Wam się wydaje, bo nie pamiętacie jak wtedy było trudno. Ludzie będą grać z sentymentu, ale większość tych osób, które wtedy się w tej grze zakochały to w tym momencie dorośli ludzie z rodziną, pracą i piętrzącymi się obowiązkami Smile. Mało kto sobie może pozwolić na codzienny grind i raidowanie, a tak było kiedyś.

TBC i Wotlk wprowadziły sporo ciekawych udogodnień, z których będzie ciężko zrezygnować.
Odpowiedz
#7
Oh, tu się nie zgodzę, nadal lubię wejść na piracki server do wowa clasic własnie dokładnie dla tych rzeczy które wymieniasz na nie.

Włąśnie dlatego, że jest trudno, że nie ma wielu udogodnień, które tak naprawdę spłycają tę grę, np "instant" wejscie do insta bez szukania grupy. W ten sposób można zrobić kilka instancji w chwilę, i tak z parę razy, a potem nawet się wowa nie chce włączać bo już wszystko masz w plecaku i gdzieś.

W vanilli sam musisz tę grupę poszukać, dotrzeć na miejsce i zrobić insta często wcale nie tak łatwego, często z wipeami. Dodatkowo po drodze do tego inta czesto i gęsto napotykasz się na (wydawało by się) nieodłączny element tej gry, czyli stronę przeciwną, wtedy nudno na pewno nie jest. Przy takim schemacie to wyjście do insta robi się konkretną zabawą a nie tylko odklikanie przycisków. Nie mówiąc już o tym ze w dzisiejszym WoWie możesz zaliczyć wiekszość kontentu nie odzywając się absolutnie do nikogo, nieźle jak na mmo.

Osobiście na pewno zagram w clasica, zapewnie po stronie Hordy, ale też mogę się dostosować, alianci mogą być miłą odskocznią od krowich placków.
Odpowiedz
#8
to może skrzykniemy się po którejś ze stron i stworzymy Husarską gildie Biggrin ja osobiście mam wspomnienia z Alliancką stroną. Pamiętam jak biegałem po mapie westfall i ubijałem harwestery albo duskwood i słuchałem przy tym muzyki. Do dziś pamiętam jak z kuzynem razem tam questy robiliśmy zarywając noce aż miło się wraca wspomnieniami i oczywiście aż chce się grać Biggrin
Odpowiedz
#9
Ja chętnie, ale obawiam się że nie będę miał czasu poważnie ogarnąć tematu, a z doskoku IMO nie ma sensu.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#10
Zacząłem oglądać filmiki na youtube o tematyce WoW Classic i chyba jednak też spróbuję trochę pograć. Ciekawy jestem jak to będzie wszystko szło z tym ograniczeniami i bez ułatwień dostępnych w kolejnych dodatkach. Czy faktycznie mi to będzie aż tak przeszkadzało jak pisałem powyżej? Smile

No i jeszcze pozostaje kwestia wolnego czasu - czy te 2 godziny dziennie jakie mogę teraz wygospodarować wystarczy, czy może będę levelować przez najbliższy rok? Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DCS: World GieNkoV 60 49,650 16.05.2022, 06:49 UTC
Ostatni post: dalo1236
Photo World of Tanks Brachu 421 335,737 11.04.2019, 07:57 UTC
Ostatni post: Yautja
  World of Warships Shibusen 16 15,045 19.10.2018, 21:08 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  World of Warcraft Xenderr 10 10,528 02.08.2018, 09:37 UTC
Ostatni post: Calvarian
  Secret World Legends Rommie_PL 2 3,793 28.07.2017, 18:07 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości