HOTAS a rozglądanie się
#41
Skoro mam prawie 700h wylatane w ED, to na Hotasie na pewno ponad 600h

Nic nie wymieniane, wszystko działa elegancko poza osią X.
Wiem jak to zrobić ale nie mam kiedy się zabrać Smile
Odpowiedz
#42
Właśnie złożyłem zamówienie na 


Cytat:Thrustmaster T-Flight Hotas 4


To moje pierwsze takie ustrojstwo, mam nadzieję że jak przyjdzie to pomożecie w konfiguracji Smile
Odpowiedz
#43
I pamiętaj, w opcjach Flight Assist zrobić na OFF... Puki masz gwarancję ;D
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#44
Po dwóch dniach na Hotasie (powoli) zaczynam to ogarniac.... Co nie zmienia faktu, że ręczne mapowanie Hotasa to robota, której najgorszemu wrogowi bym nie życzył. Nadal nie wiem gdzie znaleźć ustawienie do rozglądania się Sad
Odpowiedz
#45
(18.12.2018, 17:03 UTC)Usser napisał(a): I pamiętaj, w opcjach Flight Assist zrobić na OFF... Puki masz gwarancję ;D

Jeżeli ta wypowiedź ma jakiś ukryty sens musisz mi to łopatologicznie wytłumaczyć jako że jestem januszem Hotasa Surprised
Odpowiedz
#46
[quote pid='113200' dateline='1545199510']
Polecam poradniki niejakiego CMDR HOBS.
https://youtu.be/U6zIXu52RnA
Jeśli cierpisz na zawroty głowy... to weź wiaderko.



[/quote]
Flight Assist to domyślnie włączone "wspomaganie" sterowania twojego statku kosmicznego, żeby zachowywał się bardziej jak... statek w galaretce.
Polecam do treningu jakiś tani sidewinderek Wink wiele godzin wytrwałości ( sam na dwa joysticki mam nadal problemy).
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#47
Panowie, tego Hotasa to się podłącza i ma wszystko już działać w grze, czy coś trzeba zmieniać ?

edit:

Ogarnąłem temat, ale chyba trochę muszę polatać treningowo bo czuję się jak na dzikim koniu Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe HOTAS-y dla konsol! Mathias Shallowgrave 15 29,130 12.08.2019, 08:50 UTC
Ostatni post: szkodi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości