Ankieta: Jakich Thargoidów potrafisz upolować? (1 głos Wing, 1 głos Solo)
Tylko Scouty
Cyklop (Wing)
Cyklop (Solo)
Bazyliszek (Wing)
Bazyliszek (Solo)
Meduza (Wing)
Meduza (Solo)
Hydra (Wing)
Hydra (Solo)
[Wyniki ankiety]
 
 
Ankieta - czy polujesz na Thargoidów? Jeśli tak, to na jakich?
#1
Bug 
Daję wam po 2 głosy abyście mogli wskazać, które (jeśli polujecie na nie) Interceptory potraficie zrobić w Wingu, a które Solo. Jeśli polujecie tylko Solo to nie zaznaczajcie kategorii Wing. I na odwrót.

Już od wczoraj latam po systemie Gliese 58 gdzie jest naprawdę pełno AX CZ'ów, a mimo to nie widzę ani jednego gracza. Tworzę tą ankietę z 2 powodów:
1. Z czystej ciekawości.
2. Chciałbym wiedzieć ilu naszych członków jest zdolnych do walki i których mógłbym poprosić o wsparcie (a latanie samemu na takich CZ'ach łatwe nie jest).

Sam mogę zrobić najwyżej 2 Cyklopy podczas jednego "wypadu". Bazyliszek? Może...jak przyjdzie fart i dużo NPC'ów w okolicy (a to raczej nie podchodzi pod "solowanie Biggrin ). Jestem ciekaw ilu potencjalnych "towarzyszy" mam tutaj w Husarii  Biggrin to wszystko.
Pracując ze mną można zarobić 2 rzeczy: kredyty...albo kulkę w łeb. Statystycznie - to drugie zdarza się częściej, ale nie ma zabawy bez ryzyka, racja?

DZIENNIK POKŁADOWY
Odpowiedz
#2
Thargoidy to zdecydowany "end-game" Elite, jest naprawdę fajny, ale niestety trochę nieudany. Dużo bugów, problemów z instancjonowaniem, AXCZ'ty się zacinają i nie da się ich ukończyć, a z obecnym patchem doszły kolejne.

Czytam czasem discorda AXI, i taki ukreował mi się obraz: scouty i pierwsze dwa Interceptory da się robić nawet samemu, Meduza i Hydra w dobrym wingu, i wszyscy lecą na syntezie (czyli niestety grind, grind, i jeszcze raz grind materiałów).

Osobiście daję radę bić do Bazyla, latanie w wingu odpuściłem sobie po wypadzie husarskim, gdzie mieliśmy problemy z nieśmiertelnymi sercami, i klonowaniem się Interceptora; dla dwóch osób był on żywy, dla jednej był martwy, a dla mnie oddalił się od chłopaków na jakieś 50km, po czym zniknął ?.
Odpowiedz
#3
(25.04.2019, 16:14 UTC)Paspartum napisał(a): Thargoidy to zdecydowany "end-game" Elite, jest naprawdę fajny, ale niestety trochę nieudany. Dużo bugów, problemów z instancjonowaniem, AXCZ'ty się zacinają i nie da się ich ukończyć, a z obecnym patchem doszły kolejne.

Czytam czasem discorda AXI, i taki ukreował mi się obraz: scouty i pierwsze dwa Interceptory da się robić nawet samemu, Meduza i Hydra w dobrym wingu, i wszyscy lecą na syntezie (czyli niestety grind, grind, i jeszcze raz grind materiałów).

Osobiście daję radę bić do Bazyla, latanie w wingu odpuściłem sobie po wypadzie husarskim, gdzie mieliśmy problemy z nieśmiertelnymi sercami, i klonowaniem się Interceptora; dla dwóch osób był on żywy, dla jednej był martwy, a dla mnie oddalił się od chłopaków na jakieś 50km, po czym zniknął ?.

Wszystkie te bugi to wynik problemów z instancjonowaniem. Całe szczęście jest na to jeden "fix". Wszyscy odpalamy nav-lock'a na jednej osobie, która ma wskoczyć do CZ-ta (lub czegokolwiek innego gdzie te problemy mogą wystąpić). W ten sposób można naprawdę ograniczyć ilość występujących bugów Biggrin . A że Frontier ma gdzieś bugi zwiazane z Thargoidami to już nic nie poradzimy...można tylko czekać i starać się nie wpaść w furię.

Co do syntezy...nie korzystam Biggrin po prostu staram się nie wypluwać zbyt dużo ammunicji na Scouty. W dodatku w Wingu słabiej odczuwa się ograniczoną ilość amunicji. A jako, ze korzystam z broni Guardianowych to coś nie widzi mi się grindowanie materiałów na Settlementach...
Pracując ze mną można zarobić 2 rzeczy: kredyty...albo kulkę w łeb. Statystycznie - to drugie zdarza się częściej, ale nie ma zabawy bez ryzyka, racja?

DZIENNIK POKŁADOWY
Odpowiedz
#4
W AX CZ w czasach leaderboars walczyłem ze scoutami. Technikę mam opanowaną. Niestety gdy wpadał większy robal sprawy się komplikowały. Uzbrojenie na interceptory jak wiesz jest zupełnie inne.
[Obrazek: 104539.png?1547645238]

We will never forget
Odpowiedz
#5
Coś kiedyś z Medusą próbowaliśmy tańczyć w Wingu, ale było nas za mało trochę Biggrin
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#6
(25.04.2019, 18:24 UTC)Scarlet Yuri napisał(a): Coś kiedyś z Medusą próbowaliśmy tańczyć w Wingu, ale było nas za mało trochę Biggrin

Ja "zabiłem" Meduzę...no ogólnie to nam się zbugowała jak jedno serce jej zostało Biggrin tzw. niezniszczalne tarcze...polecam....
Pracując ze mną można zarobić 2 rzeczy: kredyty...albo kulkę w łeb. Statystycznie - to drugie zdarza się częściej, ale nie ma zabawy bez ryzyka, racja?

DZIENNIK POKŁADOWY
Odpowiedz
#7
Podobnie jak @ORP Valla, scouty nie stanowią problemu w AXCZ (jeśli nie pojawią się więksi bracia).
Za tydzień zacznę polowania na większe kwiatki, zobaczymy jak pójdzie Smile
Odpowiedz
#8
(26.04.2019, 12:06 UTC)OakWM napisał(a): Podobnie jak @ORP Valla, scouty nie stanowią problemu w AXCZ (jeśli nie pojawią się więksi bracia).
Za tydzień zacznę polowania na większe kwiatki, zobaczymy jak pójdzie Smile

Polecam spróbować w NHSS Threat 5. Szukaj tych z samotnym Cyklopem, jak będą Scouty to nie marnuj czasu i wylatuj  Wink . I polecam zaopatrzyć się w cierpliwość...dużo cierpliwości...
Pracując ze mną można zarobić 2 rzeczy: kredyty...albo kulkę w łeb. Statystycznie - to drugie zdarza się częściej, ale nie ma zabawy bez ryzyka, racja?

DZIENNIK POKŁADOWY
Odpowiedz
#9
Czasem postrzelam się  ze scoutami, ale i to sporadycznie Shy
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#10
Kiedys troche bilem scouty, ale to glownie ze wzgledy na robienie rangi bojowej. Wieksze mnie na razie nie pociagaja. Pewnie jak wroce to zeby bylo co robic zajme sie odblokowaniem guardianskich pierdulek, ale na razie nie widze sie w roli terminatora kwiatkow. Jednak podziwiam zapal i zaangazowanie ludzi bijacych duze kwiatki. Szczegolnie ze ED nie za bardzo nagradza za takie dzialania a do tego dochodza bugi.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,265 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  EVENT: Dookoła świata na nogach i SRV FrankDolas 17 5,008 12.04.2022, 17:05 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,036 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Photo Na co się natknąłem? astrinopl 3 2,876 02.02.2021, 18:09 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,820 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości