Planet Zoo
#11
(28.11.2020, 12:44 UTC)josel666 napisał(a): Mam pytanie trochę nie na temat elite,ale gry od Frontier.Czy Planet zoo pójdzie mi na gtx760 bo minimalne to 770.Jest promocja na steam do 1 grudnia,a nie wiem czy to się w ogóle odpali na tej karcie więc nie chcę wyrzucać kasy w błoto.

Wpisz w google "can you run it", strona https://www.systemrequirementslab.com/cyri
Tam sprawdź.

Jeśli Ci nie pójdzie to:

https://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=polish
Kiedy można poprosić o zwrot pieniędzy

Oferta zwrotu pieniędzy na Steam, dokonana w ciągu 2 tygodni od daty zakupu i dla produktów uruchomionych przez mniej niż 2 godziny, dotyczy gier i programów ze Sklepu Steam.

Ale nie wiem czy to wciąż aktualne, bo podczas kupowania gry akceptujesz jakiś regulamin odnośnie zwrotów.
Odpowiedz
#12
@josel666 zacznij korzystać z wyszukiwarki na forum bo robisz śmietnik, przeniosłem do właściwego wątku
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#13
(28.11.2020, 12:44 UTC)josel666 napisał(a): Mam pytanie trochę nie na temat elite,ale gry od Frontier.Czy Planet zoo pójdzie mi na gtx760 bo minimalne to 770.Jest promocja na steam do 1 grudnia,a nie wiem czy to się w ogóle odpali na tej karcie więc nie chcę wyrzucać kasy w błoto.

Zapytam u źródła, dam znać Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
tylko zastanów si eczy chcesz w tro grać na minimalnych ustawieniach - nie lepiej zamiast 5 gier które ledwo chodzą - kupić kartę graficzną ?
Odpowiedz
#15
(28.11.2020, 14:20 UTC)Scarlet Yuri napisał(a): @josel666 zacznij korzystać z wyszukiwarki na forum bo robisz śmietnik, przeniosłem do właściwego wątku

Sorki ale nie zauwazylem,ze jest tu dział o innych grach ,jestem tu nowy i zabłądziłem.To się nie powtórzy(chyba).
Lepiej mieć zero informacji, niż być zdezinformowanym, bo oznacza to informację ujemną, mniejszą od zera.

Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Planet Coaster Doom_days 14 12,172 11.01.2018, 10:26 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Planet Nomads (Kickstarter) Mathias Shallowgrave 6 5,604 01.02.2016, 20:36 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości