Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Encoded - Hackowanie bazy Burgess Holdings
#1
System: 89 Leonis
Planeta: 89 Leonis 7 d (EDDB)
Lokacja : Burgess Holdings +++

Miejsce lądowania: 4 km od bazy (dla waszego bezpieczeństwa) z najlepszym dojazdem do punktu z zielonym światłem(laserem) wycelowanym w górę.


Czym przylecieć, co zabrać i co ustawić:
- Statek na początek najlepiej z dwoma SRV (Tak jak przy guardianach, tylko w tym przypadku nikt nie powinien strzelać do ciebie jeżeli będziesz hakował wg instrukcji + niedoświadczony
kierowca może się zablokowaćWink
- Przed wylotem polecam zabrać materiały do syntezy w SRV (naprawa i tankowanie)
- Dla bezpieczeństwa w Fire grupie SRVki ustawić tylko Data-link (nie chcemy strzelaniny)

Co robić:
- Skanować Data Pioint (5) według podanej poniżej kolejności 1-5 (pod żadnym pozorem nie skanować innego!)
Uwaga: Po zeskanowaniu każdego DP nalicza tobie dodatkowe 60 sekund na zeskanowanie kolejnego.

Jakie materiały można pozyskać?
Encoded (link):
Encryption Files: Unusual Encrypted Files(G1), Tagged Encryption Codes(G2), Open Symmetric Keys(G3),
Data Archives: Classified Scan Databanks(G3), Divergent Scan Data(G4), Classified Scan Fragment(G5),
Encoded Firmware: Cracked Industrial Firmware(G3), Security Firmware Patch(G4)     Modified Embedded Firmware(G5).

Jak często wypadają i ile?
- Totalne RNG(!), od 2 do 5 rodzajów kodu (gdzie każdy typ liczy się x3). Często wypadają 4 i 5 "grejdu".

Schemat bazy i trasa(interesuje nas zielona trasa!):
- Symbol SRV to miejsce startuWink
- Jeździsz zieloną trasą i skanujesz Data Point [tylko w Zielonym kole!!!]
Uwaga:
- Żeby dostać się do pierwszego DP musisz wjechać po ścianie,
- Pomiędzy 1DP a 2DP czeka ciebie kontrolowane opadanie za kontenery (w tym miejscu jeżeli nie opanujesz techniki stracisz hull'a).

BAZA (widok z góry)
Wizualizacja trasy z SRV do Data Pointów (DP 1-5), chronologicznie:

STAR i wjazd na DP1
DP1
Miejsce zeskoku na DP1
Miejsce lądowania po zeskoku (za kontenery)
Widok na DP2 i DP3
Ukryty DP2 za kontenerami
Widok z DP2 na trasę do DP3
Wjazd na DP3
DP3
Z DP3 do DP4
Trasa do DP4 i widok na trasę do DP5
DP4
Widok z DP4 na trasę do DP5 (Trasa wg Mnie - alternatywna)
Wjazd po rampie do DP5 (alternatywna)
DP5
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#2
Kiedyś (nie tak dawno temu) popełniona została appka 'EDPathFinder' która robiła dokładnie to samo, wyszukiwała bazy z podobnie zrobionymi mapkami w których można było znaleźć określone materiały Encoded.

https://forums.frontier.co.uk/threads/ed...ol.329112/

Nie jestem pewien czy nadal jest wspierana bo ostatnio używałem jej z rok temu, do czasu jak pojawili się Material Traders
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 2 - Odysejowe Bazy Pitulek 6 4,500 15.03.2023, 21:00 UTC
Ostatni post: Jorglik
Brick [LORE] Abandoned settlement Opuszczone bazy, osady i placówki Wojciech Dannyboy 7 8,969 15.03.2021, 15:59 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości