Terminarz otwartych działań HKL
(25.11.2019, 16:33 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Żałować. HKL  to zawodowcy , zawsze byś sie czegoś nowego nauczył - cokolwiek by to było Smile
Sam żałuję że nie zdążyłem wrócic na czas z rodzinnej kolacji ( późnej ) od rodziców. Chciałem pozbierać kilka sztuk i odłożyć do naszego magazynu..
A co do frekwencji ogólnej to podejrzewam że może ludzie którzy biorą udział w ćwiczeniach anty xeno zdążyli się już zaopatrzyć w MA i tyle..

Sethdestructor a ile meta slloys potrzebujesz?
W magazynie HKL  mamy jeszcze ze 20 ponad sztuk. Pewnie lektury o tym jakie mamy skrzydla specjalne i czym się zajmują nie odrobiłeś Smile
Jeśli jeszcze potrzebujesz albo jakiegoś innego materialu do odblokowania inżymiera to większość mamy albo pomagamy zdobywać Smile

Ja lekcje z kwaterki robiłem . Ale te zdobyte w mozole smakują najlepiej. Odezwę się w potrzebie i zastukam do magazynu na pewno 
Odpowiedz
Hey Ho!
[Obrazek: coal-miners.jpg]
Data - 1 grudnia 3305
 Godzina -  19:00 PL
 System - Omicron Capricorni B
Planeta - b 1
 Tryb - Open

Husarski Korpus Logistyczny zaprasza w najbliższą niedzielę 01-12-3305 wszystkich poszukujących szybkiego zarobku.

Spotykamy się w lodowym pierścieniu pierwszej planety drugiej gwiazdy systemu Omicron Capricorni B. Przylatujcie buildami górniczymi lub statkami transportowymi, jeżeli nie macie górniczego osprzętu. Będziemy kopać, uczyć kopać i obdarowywać urobkiem. Sugerowane buildy znajdziecie w stoczni.
Odpowiedz
Podbijam temat żeby wisiał na dzisiejszych postach Smile
W szczególności zapraszamy poczatkujących pilotów - a wiem że są tacy - ostatnio następnego dnia po kopaniu ktoś się pytał jak się kopie... panowie my to robimy dla was, taka jest idea skrzydła HKL.
My nie gryziemy ( na trzeźwo ) a jeśli nie masz kasy na to żeby wyposażyć statek w sprzęt górniczy, wypełnijcie go samymi slotami cargo + jeden collector limpet control i ze 4 limpety ( gdzie to kupic też podpowiemy na bieżąco na discordzie ) - oddamy wam urobek i jak sprzedacie to wrcicie do nas już statkiem z wyposazeniem górniczym Smile

Nasz rekord: pilot podleciał Delphinem -zapakował wyrzucony prezez nas towar - sprzedał go dwukrotnie (chyba) i wrócił ASP Explorerem ze 100 ton ładowni - ponownie sprzedał dwukrotnie ładownię i wrócił Pythonem wyposażonym w sprzęt górniczy i kopał z nami - na koniec jeszcze mu zostało po sprzedaży ponad 120 milionów... Smile

Robimy to po to żeby przede wszystkim zapewnić wam bezpieczny start - żebyście w razie co mieli kasę na wykup swojego statku i mogli skupić się na odkrywaniu mechaniki gry i dziłałalności w niej zamiast co chwilę zacazynać gre od sidewindera... Troszkę nam Frontier wszedł w paradę tworząc bezpieczne systemy dla początkujących Smile ale nie poddajemy się Smile

Gdybyście tam tylko w tych systemach nie nabierali złych nawyków.. te asystrenty lądowania i startu ze stacji to najgorsze co was mogło spotkać ale to nie ten temat Smile
Zapraszamy dzisiaj do systemu Omicron Capricorni B - wszystkie informacje macie w poscie powyżej.
HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY  -  TWÓJ PEWNY START W GALAKTYCE

[Obrazek: 30866.png]

Odpowiedz
Dostawa do jubilera

[Obrazek: starg-ex-high-res-stock-photography-8725...size=768:*]
Data - 08 grudnia 3305
Godzina -  19:00 PL
System - Borann
Tryb - Open

Husarski Korpus Logistyczny zaprasza w najbliższą niedzielę 08-12-3305 wszystkich poszukujących szybkiego zarobku.

Spotykamy się w systemie Borann, gdzie znajedziemy planetę A2 z dobrym źródłem diamentów. Przylatujcie buildami górniczymi lub statkami transportowymi, jeżeli nie macie górniczego osprzętu. Będziemy kopać, uczyć kopać i obdarowywać urobkiem. Sugerowane buildy znajdziecie w stoczni. LTD występuję w każdej formie, więc może się nadarzyć okazja do wykorzystania innych, poza laserami, narzędzi górniczych. W systemie nie ma dużej stacji!! Najbliższa znajduje się w systemie Irula!
Odpowiedz
Właśnie zbudowałem Kuwetę górniczą, bo tania była, weźmie więcej niż Andzia i ma większe tarcze oraz dobre uzbrojenie, ale niestety kopać będę mógł dopiero około godz. 23.
Odpowiedz