Terminarz otwartych działań HKL
[Obrazek: ED-Group-of-Pilots-T9.jpg]

Husarski Korpus Logistyczny będzie regularnie organizował otwarte dla wszystkich pilotów TWH działania z zakresu handlu, górnictwa, zbierania materiałów i korsarstwa.
Co tydzień, w niedzielę od 19:30 będziemy się spotykać i ruszać do realizacji konkretnych, zaplanowanych na dany dzień działań. Nie musicie się deklarować wcześniej. Po prostu chętni niech się stawią o 19:30 na kanale głosowym HKL. Dzięki rozpisce działań, będziecie wiedzieć kiedy odbędzie się event, w którym chcecie uczestniczyć.
Do każdego eventu będzie przypisany członek HKL, który będzie wydarzeniem zarządzał. Od jego decyzji będzie zależało, gdzie będzie punkt zborny, w jaki sposób będziemy podchodzić do zadania i kto z kim będzie w skrzydle.
W tym poście będą pojawiać się kolejne terminy wg formatu: data: typ działalności: nick osoby prowadzącej event.
Sprawdzajcie w miarę regularnie, bo z różnych względów mogą się działalności/prowadzący zmienić, chociaż będziemy się starać nie wprowadzać zmian na ostatnią chwilę.

21:04: Misje handlowe w skrzydłach: Magnum354
28.04: Górnictwo: Yautja
05.05: Odwiedziny u Guardiansów: Pajk
12.05: Zbieranie minerałów na planecie: samixPL
Odpowiedz
Oczywiście jeśli będzie więcej chętnych to zawsze się znajdzie ktoś dodatkowy z HKL - zwykle ja w niedzielę Smile żeby uformować drugie skrzydło. Nie ma latania samopas Smile
HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY  -  TWÓJ PEWNY START W GALAKTYCE

[Obrazek: 30866.png]

Odpowiedz
Cieszę się, że inicjatywa ruszyła! Smile

Ja na misje wingowe na pewno się piszę, bo muszę podreperować budżet! A wiadomo, że nie ma to jak polatać razem przy piwku Smile
Odpowiedz
Milionów z handlu Panowie. Tak jak pisalem można latać misje wingowe na naszym terenie. Ngakwites, Kamcha, Beta Sculptoris, Kazemlya, HIP 114040, Ancate jest do Waszej dyspozycji ( nie mam niestety wiedzy jakie misje sie tam generuja) w stolicy proszę tylko o zwrócenie uwagi jakie są aktualnie wpływy tak samo jak w innych mniejszych. Tyle ode mnie i powodzenia. @Yautja możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie Smile. Szkodiego i Margrabiow poinformuje żeby też mieli wiedzę.
[Obrazek: 83297.png]

Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
Super inicjatywa, podoba mi się.

Zachęca by wrócić z eksploracji! Smile
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
oblot systemów zrobiony. Niestety wygląda na to że udajemy się do TRUK .

Odpowiedz
Spróbuję być. A czat HKL będzie otwarty tymczasowo bo zazwyczaj nie da się wejść?
Odpowiedz
Jak będzie miejsce to z chęcią z wami polatam
Odpowiedz
Miejsce będzie zrobimy nawet dwa skrzydła.
Butrus - kanał głosowy HKL ma być na stałe otwarty , ludzie w barze by szału dostali jakby ktoś im ciągle gadał do ucha Smile

Ma do nas dołaczyć też Piotr15...Pl (wybaczcie brak dokładnej ksywki jestem w pracy ) . Chłopak ze względu na swoja niepełnosprawność skupia się na misjach handlowych bo brak mu precyzji w lataniu niezbędnej do walki więc handel to jego głowna forma zabawy. No i ma kłopoty z wypowiadaniem sie więc musimy pilnować czatu w grze.
Najbardziej się martwię o to czy da rade uciec z interdykcji jak go będzie jakiś pirat wyciągał.

Odpowiedz
(12.04.2019, 09:27 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Miejsce będzie zrobimy nawet dwa skrzydła.
Butrus - kanał głosowy HKL ma być na stałe otwarty , ludzie w barze by szału dostali jakby ktoś im ciągle gadał do ucha Smile

Ma do nas dołaczyć też Piotr15...Pl (wybaczcie brak dokładnej ksywki jestem w pracy ) . Chłopak ze względu na swoja niepełnosprawność skupia się na misjach handlowych bo brak mu precyzji w lataniu niezbędnej do walki więc handel to jego głowna forma zabawy. No i ma kłopoty z wypowiadaniem sie więc musimy pilnować czatu w grze.
Najbardziej się martwię o to czy da rade uciec z interdykcji jak go będzie jakiś pirat wyciągał.

Mozliwe ze porobie za eskortę wiec postaram sie pomagac w zakresie obrony przeciw pirackiej
Odpowiedz