Co się porobiło z X52 pro?!
#11
ja mam uzywanego x52 pro na sprzedaz ( od roku uzywam virpila) ale biorac pod uwage wymagania OP to boje sie proponowac - 280 zeta jakby ktos chcial Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#12
OP??
Prawie jak za darmo Wink
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#13
(08.04.2019, 19:56 UTC)USSER-PL napisał(a): OP??
Prawie jak za darmo Wink

OP = Orginal Poster
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#14
(10.04.2019, 15:30 UTC)Yata_PL napisał(a):
(08.04.2019, 19:56 UTC)USSER-PL napisał(a): OP??
Prawie jak za darmo Wink

OP = Orginal Poster

Nie kumam o jakich wymaganiach mówisz? To, że płacę za nowy joystick i wymagam aby był sprawny technicznie tj. żeby działały przyciski, suwak i pozostałe potencjometry, żeby sam joystick działał płynnie bez zacinania spowodowanego brakiem smarowania, co sprawia, że nie można precyzyjnie celować i żeby przepustnica działała prawidłowo i miała blokady tylko przy 30% i 80%. To są Twoim zdaniem wymagania od nowego joya?? A może powinienem dziękować, że zechcieli mi sprzedać joya, który nie działa jak powinien. Wybacz za ten post, ale mnie poirytowałeś
Odpowiedz
#15
Cos tak czuje ze wlasnie mi chlopaki oszczedziliscie bolu glowy Wink latam sobie Thrustmasterem™ niby pod plejke ( loga playstation wszedzie i typowe dla konsoli oznaczenia przyciskow) ale z odpowiednimi sterownikami hula az milo. Taki troche podstawowy ten joy i kusilo mnie strasznie zeby nabyc x52 , ale po tym poscie, chyba nie bede kombinowal. Thrustmaster jest tanszy wiec latwiej bedzie go zastapic jak nie wytrzyma presji Biggrin
[Obrazek: C4Us4XW.png]
We are all but avatars of our future selves.

Odpowiedz
#16
Wytrzyma. Angole są dla mnie nacją, która (niestety) dla nas jest lepsza i lepiej opanowała nieprzetłumaczalne w/g nas polskie słowo "kombinować". Ich kombinowanie nas bije na głowę. X52, X56 - totalnie lipna chińszczyzna się sypie, a oni co? Nic.
Odpowiedz
#17
(13.04.2019, 00:42 UTC)Pajk napisał(a): Wytrzyma. Angole są dla mnie nacją, która (niestety) dla nas jest lepsza i lepiej opanowała nieprzetłumaczalne w/g nas polskie słowo "kombinować". Ich kombinowanie nas bije na głowę. X52, X56 - totalnie lipna chińszczyzna się sypie, a oni co? Nic.

Czekaj ziomski, bo czegos nie trybie... gdzie w tym wszystkim Angole ? Ja jestem Polakiem z krwi i kosci, Thurstmaster ™ jest amerykanski..

Anglikow bardzo lubie, za kilka rzeczy, ale zaradnosc, czy wybitne zdolnosci do kombinowania chyba jakos przegapilem Wink
[Obrazek: C4Us4XW.png]
We are all but avatars of our future selves.

Odpowiedz
#18
Może coś pomyliłem, ale miałem wrażenie, że na moim dawno temu był tekst "Made in the UK".
Odpowiedz
#19
(13.04.2019, 18:47 UTC)Pajk napisał(a): Może coś pomyliłem, ale miałem wrażenie, że na moim dawno temu był tekst "Made in the UK"
 
To wyjasnia sprawe. Nie wykluczone ze byl robiony tutaj. Firma wprawdzie amerykancka, ale Boeing takze a czesci do 767 i 777 robilem tez w U.K.


Chyba juz kumam co miales na mysli z kombinowaniem, chociaz wydaje mi sie ze w przypadku anglikow to raczej spokojne podejscie do pracy, cierpliwosc i dokladnosc ( zdecydowanie nie dotyczy budowlanki  Biggrin   )
[Obrazek: C4Us4XW.png]
We are all but avatars of our future selves.

Odpowiedz
#20
Nie, budowlanki nie dotyczy - @Hetman może potwierdzić Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepustnica - która lepiej się dogada z ED? ZORIAL 5 1,650 22.09.2023, 18:37 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
Question Problem z X52 Pro (dekalibracja) Mathias Shallowgrave 2 2,150 15.07.2021, 18:46 UTC
Ostatni post: SEBA312
  Monitor też się przydaje... MAGNUM354 2 2,229 30.05.2021, 07:52 UTC
Ostatni post: Paydek
  Logitech G Saitek Pro Flight X56 Rhino i inne w dobrej cenie Dako 6 7,142 27.04.2020, 20:24 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia
  [LORE] Joystick Logitech G Saitek X52 Pro czy Joystick Logitech X52 Banson82 5 8,332 05.10.2019, 10:16 UTC
Ostatni post: Dyspozytor



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości