Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Manufactured - Masakra na beaconie
#1
UWAGA: Jeżeli Role-playingujesz może lepiej tego nie czytaj!Wink

Znudzeni przesiadywaniem cały dzień w Dav's Hop?  (click)
Pojawiła się dodatkowa opcja  dla tych, którzy chcą pozbierać a zarazem postrzelać bez wychodzenia do Menu(sic!):

System: Kikapu (EDDB)
Status: Turystyka-Anarchy
Lokacja w systemie: Kikapu Visitor Beacon

Co robić: Niszczyć wszystkie statki turystyczne (Hauler, Orca, Dolphin, Beluga Liner) i zbierać po nich materiały.

Czym przylecieć i co zabrać ze sobą:
- Statek z dużym DPS (Damage Per Second/Uszkodzenie na sekundę) - np. Python/Anaconda;*
- Limpet Controllery (minimum dwa moduły tak żeby móc wystrzelić minimum 5 limpeteów)
- Duże cargo na limpety (ostatnio poszło mi ich 150 na jednym wypadzie)

Jakie materiały można pozyskać?
Poza podstawowymi to z działu Conductive (Potrzebne np. do laserków, multicanonów oraz plasma acc), które można zdobyć tylko w systemach anarchy (grade 1-4).
Dodatkowa mogą przylatywać Bounty Hunterzy, z których także coś innego wyskoczy (nie będą ciebie atakować chyba, że ty zrobisz to pierwszySmile.

*W mojej Anacondzie mam 1x Huge MC, 2x Large PL, 1x Large MC, 2x Seeker Missile Rack, 2x BL.

PS: O wszelkie sugestiach i zmianach proszę pisać!
PS2: Komentarz "Wole Dav's Hop" lub "Dav's Hop jest lepsze" niemile widziane. Tak jak napisałem wcześniej: posta ma dać jakąś alternatywę dla nudnego jeżdżenia SRV i mało klimatycznego wychodzenia do Menu.
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#2
A czemu akurat ten system a nie inny ?
Odpowiedz
#3
(21.03.2019, 13:56 UTC)DYoda napisał(a): A czemu akurat ten system a nie inny ?

Bo to jedyny system Anarchy z turystykąSmile
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#4
Podoba mi się pomysł bezkarnego strzelania do bezbronnych statków NPC :-) Dzisiaj pewnie to wypróbuje, repka leci
Odpowiedz
#5
Tyle nieszczesnych turystów zamordowanych, normalnie lepszy niz Brejvik Biggrin No i podoba mi sie, dzisiaj podlece Biggrin
Odpowiedz
#6
Korzystałem, zdecydowanie szybsze niż relogi w srv. +Rep
Odpowiedz
#7
Dobra rzecz, krótko i konkretnie, daje +rep Wink
[Obrazek: 113326.png]

"Można mieszać BiGoS łokciem ale zdecydowanie lepiej miesza się Pytonem"
Odpowiedz
#8
Normalnie Teksańska masakra piłą łańcuchową Smile +rep
Odpowiedz
#9
Dodam, że w Wingu jest jeszcze szybciej!Smile
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,557 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 970 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,973 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  Szybkie zbieranie materialow - Manufactured Warjoy 0 2,151 26.10.2020, 19:51 UTC
Ostatni post: Warjoy



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości