ARK: Survival Evolved
#1
W najnowszym humble bundle monthly przy zapisaniu się do subskrypcji ( 12$ / msc ) na miesiąc marzec w momencie zapisania się do subskrypcji można dostać ARK: Survival Evolved jako instant unlock + 4 marca (kazdego nast miesiąca) jakąś paczkę gierek. 
Ktoś o arku pisał chyba w shoutboxie dlatego wrzucam taki topic. 
Po więcej info: https://www.humblebundle.com/monthly
I've never seem to understand, the time, the place and who I am
[Obrazek: ATSWtIq.png]
Odpowiedz
#2
Dzięki za info. Co prawda suba mam włączonego, ale w tym miesiącu dostałem błąd transakcji. Aliena mialem, a paczka gier dodatkowych taka sobie, więc może to i lepiej Wink.

ARK jest ponoć solidnym tytułem jak na early. Pytanie dla mnie najważniejsze, wiecie może czy dalej to działa w 30FPS na mocnych sprzętach. Czy grywalne 50FPS można uzyskać tylko po zniżeni detali do poziomu niczym z TRESPASSER? Tongue
Odpowiedz
#3
Ark fajna calkiem gra... Spedzilem z nia 1300 godzin (tylko PvP), ale okolo pazdziernika przestalem grac kompletnie i skoncentrowalem sie na Elite Dangerous.

Na moim I7 4.4GHZ, 32GB RAM, GTX980Ti i wszystko ustawione na epic nie mialem problemow z fps.
Odpowiedz
#4
Na takim sprzęcie w mało której grze będziesz miał problemy z FPS (chybaże wspomnisz o tzw. ravens cry [czy jakoś tak] Tongue)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hellion - kosmiczny survival 2M1R 132 106,854 02.01.2018, 03:39 UTC
Ostatni post: Qasz
  Empyrion - Galactic Survival Robinus 12 12,462 19.06.2017, 08:11 UTC
Ostatni post: Xenderr
  ARK: Survival Evolved TGroch 158 131,864 13.06.2017, 14:53 UTC
Ostatni post: szarik



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości