Elegancki gadżet TWH na oficjalne zebrania :)
#11
Dzięki za pozytywną reakcję.

Dodam tylko, że na żywo gadżety wyglądają zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach Smile
[Obrazek: odznaki-1.jpg]
Odpowiedz
#12
WoW.... pozłacane spinki wyglądają świetnie ale za drogo jak dla takiego biedaka. Przypinkę zamówię, przyda się na ew. zloty czy spotkania.

edit *: Niektórym to się chyba nazwy Comanderów nie zmieszczą.
edit**: Dziwne że Poczta Polska działa na cały świat tylko nie w kraju.
Odpowiedz
#13
(10.08.2019, 07:16 UTC)Dyspozytor napisał(a): WoW.... pozłacane spinki wyglądają świetnie ale za drogo jak dla takiego biedaka. Przypinkę zamówię, przyda się na ew. zloty czy spotkania.

edit *: Niektórym to się chyba nazwy Comanderów nie zmieszczą.
edit**: Dziwne że Poczta Polska działa na cały świat tylko nie w kraju.

Co do cen to generalnie mam zasadę jak najlepsza cena = jak najlepsza jakość.
Mamy jedne z najtańszych spinek na rynku  ( spinki wykonane w całości ze srebra ) ale w jakości tych droższych Smile. uczciwe podejście do klienta to podstawa.

1. Damy radę jak coś zawsze można usunąć ikonkę stacji lub zmniejszyć trochę czcionkę Smile
2. Czasami przesyłki wysłane do USA docierają w ciągu 9 dni  Smile
[Obrazek: odznaki-1.jpg]
Odpowiedz
#14
Moja sztuka właśnie przyszła, myślałem że będzie większe a to normalnie wielkości paznokcia jest.

Dziękować o7
Odpowiedz
#15
(06.09.2019, 17:11 UTC)Dyspozytor napisał(a): Moja sztuka właśnie przyszła, myślałem że będzie większe a to normalnie wielkości paznokcia jest.

Dziękować o7

Dzięki, to jest przypinka i tak jest duża jak na przypinkę Smile to nie ma wyglądać jak broszka byłej Pani Premier Beaty S.
Większa wyglądała by nieelegancko przy klapie od marynarki lub na koszuli Smile
[Obrazek: odznaki-1.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyprawa na koniec świata - czyli jak nie planować eksploracji. Arnul 11 14,505 31.10.2021, 22:15 UTC
Ostatni post: Space_kemot
Video [VIDEO] Szaleństwo na SRV radekcz 1 3,283 18.05.2020, 20:10 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
  Uniwersalny Hussarsko Elitowy stojak na telefon. Kriztozz 16 20,961 06.08.2019, 20:46 UTC
Ostatni post: Kriztozz
  Nasze kanały na YouTube Mathias Shallowgrave 21 40,977 02.02.2019, 12:13 UTC
Ostatni post: akerstache
  Walka w CZ High podczas wojny TWH w Kamcha Azzorek 0 3,377 22.11.2018, 17:28 UTC
Ostatni post: Azzorek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości