Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna
#11
(06.11.2019, 17:18 UTC)w0jciechu_87 napisał(a): Edit1:
Sry nie zauważyłem, że jednak przekraczasz możliwości powerplanta takze chyba jednak overcharged będzie w nim konieczny. I druga sprawa to czemu armor typu militarny zamiast reactive?

Niby tak ale wystarczy zmienic priorytety na niższe dla fuel scoopa i guardian fsd boostera i wystarczy energi  Wink
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
#12
Kurcze, faktycznie zapomniałem o prądzie. Ok, pozmieniałem trochę i prądu powinno wystarczyć: https://s.orbis.zone/4ztb
Odpowiedz
#13
Trochę swojego zedytowałem, ale widzę że koncepcję mamy podobną @Clint Farloon

Tutaj mój docelowy Cutter.
https://is.gd/pLXRvI

Pytanko do znawców czy nie za mało laserków, żeby sprawnie ogarnąć shieldy?
Ewentualnie mogę odwrócić/zamienić 2xM pulse ↔ 2xL seeker.
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#14
(06.03.2019, 13:33 UTC)Yautja napisał(a): (...)

Gdy ładownia będzie już pełna diamentów to przystępujemy do realizacji drugiej części zdania o zabieraniu bogatym i oddawaniu biednym.

Wyszukujemy teraz system, który spełnia następujące warunki:
(...)
4. system nie jest w przestrzeni husarskiej
(...)

Może ktoś wytłumaczyć, dlaczego husaria nie lubi diamentów? Nie chcą być obdarowani, co prawda trochę krwawymi diamentami, ale jednak diamentami...?
Odpowiedz
#15
@LukWill tu chodzi o krwawe diamenty które pochodzą z kradzieży a co się z tym wiąże można je sprzedać tylko na Black Markecie co jest na terenie należącym do Husarii zabronione.
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#16
Jeśli chcecie, aby ta jakże szlachetna profesja, jaka jest piractwo, nie zginęła to prośba o vote:

https://issues.frontierstore.net/issue-detail/12149

Puściłem na discorda, ale szok/niedowierzanie, informacja przeminęła z wiatrem Biggrin

Generalnie nawet nie chodzi o to, że npce muszą wozić te LTD i Void Opale (to najlepszy scenariuszSmile), ale obecnie npcowe statki górnicze mają w cargo ryby, kawę, herbate i np fajki a przyznacie, dosc cężko znaleźć asteroidy z taka zawartoscia Tongue
[Obrazek: 196481.jpg]
Odpowiedz
#17
Dobra inicjatywa, up!
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY Arnul 416 448,649 14.12.2022, 14:57 UTC
Ostatni post: MistyPL
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,641 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,721 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,794 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,151 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości