Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piracenie 101 - jak zarabiać na krwawych diamentach.
#11
@Trawa to Ty nie zrozumiałeś o co Kwedelowi chodziło - raportowanie w systemach anarchistycznych nie ma znacznie. Natomiast w momencie, w którym jesteś w systemie sprzedaży i ktoś Cię wyciągnie i zacznie atakować, przy włączonym raportowaniu zleci się policja, która po skończeniu pomocy może Cie przeskanować i nałożyć karę - także jak najbardziej wyłączenie raportowania ma znaczenie Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#12
Być może w swoim poście napisałem to nieco niejasno, ale było dokładnie tak, jak pisze @Fenyl de Lechia. Statek (lub statki - nie pamiętam) piracki NPC (o statusie 'Wanted' - pamiętam, bo zainkasowałem nagrodę) wyciągnął mnie z supercruise w systemie w którym sprzedawałem towar i  zaatakował. Policja zjawiła się, żeby mi pomóc. Po zakończeniu walki przeskanowali i naliczyli mandat za nielegalny towar.
Odpowiedz
#13
No może trochę niejasno jak dla mnie ale... jeżeli mówimy o wyłączaniu "Report crimes against me" jest to rzecz o której łatwo zapomnieć @Fenyl de Lechia , tzn włączyć ponownie.
Już chyba lepiej wygrać interdykcie lub uciec niż marnować czas na bounty huntera - ale jak kto woliSmile
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#14
Czy, podobnie jak ja, odnieśliście wrażenie, że możliwość łatwego zarobku na krwawych diamentach została mocno ograniczona Huh przez April update? Poleciałem do systemu Sivas sprawdzić jak sprawuje się świeżo wyposażony Cutter, a tu niespodzianka. Więksi górnicy (T7, T9) zamiast dział i laserów mają wyrzutnie min i zrzucają je szybko uciekając do supercruise. Mniejsi (Asp Explorer) zataczają duże kręgi strzelając - stanie w miejscu nie działa i trzeba się wysilić.
Odpowiedz
#15
(15.05.2019, 05:55 UTC)Kwedel napisał(a): Czy, podobnie jak ja, odnieśliście wrażenie, że możliwość łatwego zarobku na krwawych diamentach została mocno ograniczona Huh przez April update? Poleciałem do systemu Sivas sprawdzić jak sprawuje się świeżo wyposażony Cutter, a tu niespodzianka. Więksi górnicy (T7, T9) zamiast dział i laserów mają wyrzutnie min i zrzucają je szybko uciekając do supercruise. Mniejsi (Asp Explorer) zataczają duże kręgi strzelając - stanie w miejscu nie działa i trzeba się wysilić.

Tak.. Gdzieś już była otym mowa że ten sposób przestał być skuteczny.. Devsi chyba coś z botami zrobili i nawet w resach zachowania botów i ich uzbrojenie potrafi teraz nieźle zaskoczyć  Smile
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,553 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 969 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,183 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment Scarlet Yuri 43 63,313 07.07.2022, 14:40 UTC
Ostatni post: Kibic
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,971 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości