Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 4.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK]
#51
Polonium można mieć 150 taki mały błąd w grze jak masz 100/100 po prostu wyjdź z gry wejdź ponownie i wtedy masz 100/150
Własnie sprawdziłem czy nadal tak jest Biggrin
Odpowiedz
#52
(04.02.2020, 21:35 UTC)samixPL napisał(a): Nie wiem czy ktoś pisał czy nie, bo nie chciało mi się czytać wszystkich komentarzy, ale POLONIUM można mieć max 100, a nie 150, także taki mały błąd się wkradł


Polonium jest grade 4 więc jak każdy grade tej klasy maksymalnie można zdobić 150 szt. (np. aktualnie ma na stanie 133/150)

Cytat:Individual materials each have their own maximum storage capacity depending on quality: each G1 material is capped at 300, G2 at 250, G3 at 200, G4 at 150, and G5 at 100


Możliwe, że jak wejdziesz SRV do statku zobaczysz poprawną ilość w prawym panelu...
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
#53
Thumbs Up 
No wszedłem do środka statku i dalej w prawym panelu jest 100/100, może relog faktycznie coś zmieni, zaraz sprawdzę
Edit: faktycznie trzeba zrobić reloga, żeby się ogarnęło, samo wejście do statku srv nic nie da
Odpowiedz
#54
Heart 
Super miejsce !  Dzięki za poradnik Heart
Odpowiedz
#55
Dodatkowo 400 LS od HIP 36601 znajduje się system OUTOTZ LS-K D8-3. Na planecie B 5 A jest Yttrium w biological, B 5 C jest Antimony w biological. Selenium w bańce LHS 417 planeta 9 E A Geological: 1, 26, 3, 25, 19, 10 jest w crystalline fragments.

Edit Col 359 Sector WO-O b49-4 2 E A planeta jest pełna kanionów i pełno tam geological z gejzerami, wszędzie crystalline fragments. minus? 1200 LY w przeciwną stronę niż HIP. Używając wyszukiwarki neutronówek idzie tam dostać się w 11 skoków DBXem.
Odpowiedz
#56
Byłem własnie w HIP 36601 na spocie polonium cos tam jest chyba zbugowane bo sie rawy nie odnawiaja
Odpowiedz
#57
Byłem wczoraj wieczorem, potwierdzam, że wszystko jest jak było, spore ilości materiałów w poniższych lokalizacjach:
Polon - HIP 36601 C1 A - Surface Signal: Biological (7)
Ruthenium - HIP 36601 C1 D - Surface Signal: Biological (6)
Tellurium - HIP 36601 C3 B - Surface Signal: Biological (11)
Technetium - HIP 36601 C5 A - Surface Signal: Biological (2)
Jest tego dużo, bez problemu zapełniłem ładownie na 100%. Musiałem robić reloady bo wstępna pojemność ładowni ustawiała się na 100, zaczynałem zbierać te materiały od 0. Dopiero reload ustawiał prawidłową wartość 150.
Reload na planetach nie odnawiał materiałów. Kilkanaście Fleet Carrier'ów w pobliżu, można tankować, coś naprawić czy uzupełnić.
"Kruca bomba, mało casu, mało casu ..."
Odpowiedz
#58

(27.06.2020, 23:50 UTC)Rafiki517 napisał(a): Dodatkowo 400 LS od HIP 36601 znajduje się system OUTOTZ LS-K D8-3. Na planecie B 5 A jest Yttrium w biological, B 5 C jest Antimony w biological.



W sensie zapomniało Ci się napisać numerków biological czy na tych planetach są tylko po jednym biological?
Odpowiedz
#59
W nawiasie masz podaną liczbę spotów na planecie. To co się pojawią w spotach odpowia opisowi planety. Czyli na planecie B5A we wszystkich spotach znajdziesz yttrium

Edit. 
Dobra, bo się trochę zapędziłem,  niektóre spoty są większe od innych, więc naturalnie na takie opłaca bardziej latać jak chcesz farmić.
Odpowiedz
#60
[Obrazek: Materialy-Raw-Minerals.png]

Podsumowanie. Wszystkie lokacje nadal działają. Najprzyjemniej zbierało mi się YTTRIUM na OUTOTZ LS-K D8-3 na planecie B5A. Tam pierwszy odwiedzony biological(13) okazał się poletkiem bardzo równym, jasnym. Kryształy są gęsto ale nie na tyle by mieć problem z kierowaniem SRV oraz praktycznie każdy kryształ odpadał obojętnie z jakiego miejsca się celowało. Praktycznie może przy 2 kolumnach musiałem korygować położenie i je objechać by ustrzelić kryształ.
Jeszcze kilka porad:
1. czasami kryształ nie opadnie i zawiesi się na kolumnie, wystarczy zrobić najazd łazikiem na kolumnę i użyć ciągu pionowego. Wtedy unosimy się na odpowiednią wysokość i łapiemy kryształ.
2. czasami łazik się potrafi zawiesić pomiędzy kolumnami i za cholerę nie da się wyjechać. Robimy reloga i od razu po załadowaniu terenu używamy ciągu pionowego i/lub skrętu i przepustnicy. Czasami trzeba kilku relogów ale zawsze działa. W akcie desperacji można uruchomić grę bez dodatku Horizons to pojawimy się nad planeta z łazikiem na pokładzie ale trzeba zaliczyć ponowne lądowanie.
3. W lokacjach oprócz kryształów wypadają też materiały potrzebne do syntezowania amunicji, paliwa i naprawy łazika. Materiały te są na skałkach w takich ciemnozielonych naroślach do odstrzelenia. Nie jest tego wiele ale może się komuś przydać jak zapomniał zabrać ze sobą.
4. Obecnie w tych lokacjach jest całkiem sporo Fleet Carierów na których można uzupełnić zasoby (także dla łazika). Natomiast nie polecam sprzedawać danych kartograficznych bo mają narzut chyba 25% no i chyba bliżej bańki dane są więcej warte.


Jeszcze info co do lokacji na OUTOTZ LS-K D8-3 na planecie B5C, gdzie znajdujemy ANTIMONY (ancymony Wink ). Sprawdziłem biological(5) - kompletnie się nie nadaje, ogromny kanion, nierówny, nie znalazłem miejsca by wylądować, na dodatek po ciemnej stronie. Biological (4) też niezbyt przyjemny, wady jak wyżej ale tu już się da wylądować z tym, że szkoda się męczyć na takim nierównym terenie. Biological(3) to już teren dużo równiejszy choć też trzeba lądowiska poszukać, także po ciemnej stronie ale z tych trzech lokacji teren najlepszy. Dwójki i jednyki nie sprawdzałem, pewnie zgodnie z prawem Murphyiego najlepszy teren będzie w tej drugiej lokacji którą postanowicie sprawdzić Wink

PS. Gdyby obrazek zniknął to mam go na dysku (pisać na priv). Już jeden serwis obrazkowy padł (tinypic.com) i od tego czasu trzymam kopię w razie problemów.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 969 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,183 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment Scarlet Yuri 43 63,311 07.07.2022, 14:40 UTC
Ostatni post: Kibic
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  [PORADNIK] Jak przetrwać w Open Warjoy 9 8,358 13.01.2021, 21:26 UTC
Ostatni post: FrankDolas



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości