Apex Legends (Titanfall)
#11
Trochę pograłem i może raz na jakiś czas będę wpadać. Smile

Jak coś to mój Oridżem: qMuzzyXp
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#12
Muzzyx wyslalem zaproszenie na Orgin. Moj Nick : Eis_vog
Odpowiedz
#13
Pograłem trochę w weekend i ogólnie bardzo spoko, ale nie planuję jednak w to grać częściej. Była to moja pierwsza styczność z battle royale i no powiem tak... może gdybym miał więcej wolnego czasu na granie to bym dalej w to chciał grać, ale na chwilę obecną jak gram np 1h w ciągu dnia to lubię wiedzieć, że HEJ ZROBIŁEŚ COŚ, a nie że zacząłem 10 gierek i nic z tego nie mam.

Najbardziej frustrujące było jak grałem grę, gdzie po 16 minutach nie spotkania nikogo i nie oddania ani jednego strzału zostały dwie drużyny, moja 2 osoby i druga. Zanim zdążyłem oddać jakikolwiek strzał zostałem zdjęty przez snajpera, także trochę strata czasu.

Dodatkowo nie bardzo rozumiem potrzebę wygrywania (bo udało mi się wygrać jeden mecz) - w sensie takim, że nie masz zwiększonej nagrody, packa, czegokolwiek za 1 miejsce w meczu. Tylko więcej punktów XP. Zdemotywowało mnie to do tzw. tryhardingu. Tongue Może gdyby customizacja postaci była lepsza, coś co porównałem do Pubg, gdzie sobie możesz założyć inne buty, koszulę itd itd.

Tutaj dostajesz tylko tą samą (oprócz legendarek ofc) szmatę, ale wypraną np z flagą szwecji (grałem Bloodhoundem i dostałem żółto niebieskie elementy).

Także podsumowując - bardzo fajna gra, bo nie mogę powiedzieć, że się źle bawiłem. Niemniej jednak nie jest to na chwilę obecną gra dla mnie. Nie usuwam, bo może uda nam się kiedyś pyknąć razem.
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#14
Właśnie - magiczne słowo "razem"! Kompania noobów nawet nieźle sobie dawała radę w ostatnie dwa wieczory. Przynajmniej ja tak to przez pryzmat wypitej "herbaty" widziałem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LoL - Leauge of Legends samix 4 4,835 27.05.2019, 10:17 UTC
Ostatni post: samix
  Titanfall 2 Mathias Shallowgrave 100 78,618 24.03.2019, 18:25 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Secret World Legends Rommie_PL 2 3,814 28.07.2017, 18:07 UTC
Ostatni post: Rommie_PL
  ArmA3 Apex 2M1R 0 1,431 14.07.2016, 14:12 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości