Husarski zegarek.
#11
(29.01.2019, 13:04 UTC)Calvarian napisał(a): Czy ty umiesz przestać robić rzeczy? Biggrin

NIE Biggrin  Taka natura.

(29.01.2019, 15:01 UTC)Merysh napisał(a): Świetny pomysł. Również chciałbym zmienić tarcze mojego gear s3 na taka Wink

Postaram się udostępnić ją w Galaxy App, jak tylko ją dopracuję oraz  przekopie się przez zakładanie konta deweloperskiego.

Tylko po co czekać, tworzenie takich tarcz jest banalnie proste. Trzeba tylko pobrać i zainstalować program "Galaxy Watch Designer" oraz oglądnąć jeden poradnik. W sumie wszystko zajęło mi ze 3 godzinki.







Odpowiedz
#12
@Kriztozz program pobrany, mozna jeszcze prosić o link do poradnika
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#13
Naprawdę, zróbcie @Kriztozz osobny poddział albo jakoś przypiąć w całości jego twórczość. Smile

Może znajdzie sobie jakieś hobby w końcu, na przykład koszenie trawnika tak żeby nas nie zawstydzać. Biggrin
Kolejna dobra robota. Smile
Odpowiedz
#14
(29.01.2019, 19:51 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): Naprawdę, zróbcie @Kriztozz osobny poddział albo jakoś przypiąć w całości jego twórczość. Smile

Może znajdzie sobie jakieś hobby w końcu, na przykład koszenie trawnika tak żeby nas nie zawstydzać. Biggrin
Kolejna dobra robota. Smile

eee tam... żadnej rewelacji nie stworzyłem.
Hobby już mam: modelarstwo kartonowe tu tak na szybko SdKfz 124 Wespe i T-34/76. Naprawdę nie staram się nikogo zawstydzić. Blush Biggrin


Co do poradnika to po oglądnięciu tego poczytałem to







Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Husarski Horyzont TeddyPanda 20 21,007 17.05.2017, 00:27 UTC
Ostatni post: TeddyPanda



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości