Ace Combat 7: Skies Unknown
#1
Big Grin 
Ace Combat 7: Skies Unknown na ten tytuł czekam jakieś półtora roku i nie mogę się doczekać kiedy zasiądę za sterami F-22 Raptor wlatując w "dark blue sky"  Biggrin 
Może i nie jest to profesjonalny symulator lotu ale fabularnie zapowiada się zacnie, a oto film wprowadzający do historii:

https://www.youtube.com/watch?v=FQHjiP47lEg

Co mnie mile zaskoczyło to multiplayer z dwoma trybami:
  • klasyczny team deathmatch (rywalizacja dwóch  czteroosobowych drużyn)
  • battle royale (zwycięzca może być tylko jeden)
Tak prezentuje się rozgrywka wieloosobowa:

https://www.youtube.com/watch?v=UtjO-rUIahM

Zabawa zacznie się na:
  • konsole (Xbox One i PlayStation 4) 18 stycznia
  • PC 1 lutego
Jak ktoś jest zainteresowany tym tytułem i chciał odstrzelić kilka "Iron Ass" to dajcie znać Smile
[Obrazek: 36772.png]
Odpowiedz
#2
Znajomy mnie na to namawia, nie wiem na razie czy PC czy PS4. Na razie czekam na pierwsze oceny po premierze
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#3
(11.01.2019, 18:41 UTC)Scarlet Yuri napisał(a): Znajomy mnie na to namawia, nie wiem na razie czy PC czy PS4. Na razie czekam na pierwsze oceny po premierze

Zgadzam się z tobą też zaczekam i kupie po premierze, ale nie spodziewam się żadnej wpadki po Bandai Namco (twórcy takich tytułów jak Tekken,Dark Souls czy Metal Gear Solid) Poza tym jeśli dobrze pamiętam prace nad grą zaczęły się grudnia 2015, premiera planowana była na początek 2018 więc rok czasu na poprawki dla Bandai Namco to sporo czasu. Biggrin  Ale każdemu może podwinąć się noga Tongue
[Obrazek: 36772.png]
Odpowiedz
#4
Dwa pytania:
1. Czy jest VR na PC?
2. Czy obsługuje hotas?
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#5
Big Grin 
(11.01.2019, 20:36 UTC)Kyokushin napisał(a): Dwa pytania:
1. Czy jest VR na PC?
2. Czy obsługuje hotas?

1. Znalazłem info że "tylko na PS4 dostępna będzie opcja zabawy z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości." Trochę dziwnie że tylko na PS4 Undecided 

2. Nie znalazłem żadnego info ale powinno obsługiwać.
[Obrazek: 36772.png]
Odpowiedz
#6
Zainteresował mnie Ace Combat 7, ale tak jak w przypadku MechWarriora 5 i jak Scarlet Yuri, się wstrzymam do premiery.

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#7
Model lotu pewnie jak w battlefieldzie, ja jednak wolę wiernie oddany F-16 w DCS niż F-22 w grze typu arcade, aczkolwiek jak będą BARDZO pozytywne recenzje ze źródeł ktore uznaję, to się skuszę.
Odpowiedz
#8
PC? A ta seria to nie był exclusive dla Playstation?
Odpowiedz
#9
(11.01.2019, 20:36 UTC)Kyokushin napisał(a): Dwa pytania:
2. Czy obsługuje hotas?

Na stronie producenta z opisu wynika, że będą obsługiwać, przynajmniej wymienione modele

http://www.thrustmaster.com/en_US/products
Odpowiedz
#10
(15.01.2019, 14:40 UTC)Yautja napisał(a): PC? A ta seria to nie był exclusive dla Playstation?

Bandai Namco przeważnie wydaje gry na konsole. Poprzednie części Ace Combat były na PC (nie wiem czy wszystkie).
[Obrazek: 36772.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości