Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
jak się pozbyć smieci tez ci napisałem.. co zrobic żeby limpetry nie zbierały niepotrzebnego materiału.. Nie czytałeś nic z tego co napisałem co ? Smile .
Odpowiedz
taki przykladowy tip:
Alexandrite - sprzedajesz po 228 k cr w Kehperagwe, w tym systemie, co jesteś, baza naziemna skupuje po 188 k cr, czyli za jeden skok/dwa masz 100 k CR na tonie różnicy - narzędzia zewnętrzne to podstawa w ED.
Odpowiedz
(08.12.2022, 18:09 UTC)MAGNUM354 napisał(a): jak się pozbyć smieci tez ci napisałem.. co zrobic żeby limpetry nie zbierały niepotrzebnego materiału.. Nie czytałeś nic z tego co napisałem co ?  Smile

Właśnie wszystko przeczytałem i napisałem że obczailem->sprawdziłem->dałem radę ogarnąć Wink
Odpowiedz
Udało się myślę ogarnąć podstawowe, a zarazem najważniejsze aspekty górnictwa.
Na ostatnim kursie udało mi się wypchać ładownie na full i sprzedać z zyskiem ponad 22 milionów. Miałem początkowo faila bo wskoczyłem co prawda w hotspota platyny ale w zwykłym metal ringu, a nie metal rich.
Zeskanowałem kilka skałek, ale ze względu na biedę to przeskoczyłem na hotspot platyny na metal rich, a tam już skałki 33%, 40% i 50%. Kilka było biednych, ale ładownie udało się zapchać. (jest jakaś opcja na skanowanie skałek żeby nie marnować tyle limpetów ,czy niestety tego się nie przeskoczy i trzeba każdą skanować ?)
Zakupiłem sobie DSS i na podstawie jego odczytów wskakuje w pierścień.

Jedna rzecz mnie zastanawia bo pojawiło mi się to tylko raz wczoraj i za bardzo nawet nie wiem w jaki sposób to "odpaliłem". Mianowicie po zeskanowaniu asteroidy pojawiły mi się bezpośrednio na niej punkty jakby koncentracji surowców które mogłem zaznaczyć jako target, ale nic konkretnego nie dawało celowanie w nie laserami.
Jak napisałem zdarzyło mi się to tylko raz, a później już jak wydobywałem to nie pojawiało mi się to.

Tak więc skoro już wiem mniej więcej jak, wiem mniej więcej gdzie i rozpoczyna się żmudny, aczkolwiek przyjemny grind kredytów zwracam się do was z zapytaniem, czy posiadacie jakiś przyjemny build na Pythona z opcją strzelania do piratów którzy czyhają na skarby mojej ładowni ?

O7 !
Odpowiedz
(14.12.2022, 06:20 UTC)Sharevok napisał(a): Udało się myślę ogarnąć podstawowe, a zarazem najważniejsze aspekty górnictwa.
Na ostatnim kursie udało mi się wypchać ładownie na full i sprzedać z zyskiem ponad 22 milionów. Miałem początkowo faila bo wskoczyłem co prawda w hotspota platyny ale w zwykłym metal ringu, a nie metal rich.
Zeskanowałem kilka skałek, ale ze względu na biedę to przeskoczyłem na hotspot platyny na metal rich, a tam już skałki 33%, 40% i 50%. Kilka było biednych, ale ładownie udało się zapchać. (jest jakaś opcja na skanowanie skałek żeby nie marnować tyle limpetów ,czy niestety tego się nie przeskoczy i trzeba każdą skanować ?)
Zakupiłem sobie DSS i na podstawie jego odczytów wskakuje w pierścień.

Jedna rzecz mnie zastanawia bo pojawiło mi się to tylko raz wczoraj i za bardzo nawet nie wiem w jaki sposób to "odpaliłem". Mianowicie po zeskanowaniu asteroidy pojawiły mi się bezpośrednio na niej punkty jakby koncentracji surowców które mogłem zaznaczyć jako target, ale nic konkretnego nie dawało celowanie w nie laserami.
Jak napisałem zdarzyło mi się to tylko raz, a później już jak wydobywałem to nie pojawiało mi się to.

Tak więc skoro już wiem mniej więcej jak, wiem mniej więcej gdzie i rozpoczyna się żmudny, aczkolwiek przyjemny grind kredytów zwracam się do was z zapytaniem, czy posiadacie jakiś przyjemny build na Pythona z opcją strzelania do piratów którzy czyhają na skarby mojej ładowni ?

O7 !

Trafiłeś na skałę z deep core mining - wyższa szkoła jazdy górnictwa - potrzebujesz do tego innych narzędzi, ale za to uzyskujesz spektakularny efekt rozsadzenia asteroidy. Masz na takiej skale zwykle kilka punktów koncentracji minerałów i możliwość wysadzenia całej skały za pomocą Seismic Charge Launcher, do srobania potrzebujesz Abrasion Blastery.
Tu taki przykładowy (niestety, mocno zińynierowany build) do kopania w takich skałach:
https://s.orbis.zone/l98c
Generalnie pisz na disco na Akademii, będziesz miał szybsze i lepsze podpowiedzi.
Odpowiedz
rozszadzanie skałek tez ci opisałem w tym przydługim wywodzie Smile
Odpowiedz
Do tych powierzchniowych potrzebujesz ablastrion laser czy jakos tak. Po prostu odstrzeliwujesz to to od skalyi zbierasz limpetem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,591 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 21,002 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,701 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,781 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,139 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości