Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Polecam kopanie przy RES w lalande 34968, 256t cargo nawet w 16min sie udaje zrobic, srednio wychodzi 20min. Piraci nie zdażą sie zainteresować Smile
[Obrazek: lCxgsDL.png]
Odpowiedz
Oj tak, setup czyt. wyżej, choć można dowolnym. Przed chwilą kopałem bez uzbrojenia. Trza tylko patrzeć na radar i trzymać się 18-20km od resa Wink
Tu akurat kopałem prócz Platynki inne śmieci do misji [gold, silver]. Kasa leży pod nogami, wystarczy się schylić Smile
[Obrazek: iPY0h8Y.png]


Odpowiedz
w jakim pierscienu mozna znaleźć samarium ?
mam / moge miec mase misji na to ale... kopałem w metal high ( samarium to metal ) i max zawartośc 6-10 % .
Ktoś mi powiedział pierścień metallic sa po 40- 50 % ... latam juz trzecią godzine po metallic i zebralem 15 ton ze skalek o zawartosci 5 - 8 %
Odpowiedz
@MAGNUM354 Choćby i w Lalande 34968, tam gdzie ostatnio kopałeś, co prawda dropi dwa razy wolniej niż platyna, ale i tak nieźle jak na 23 minuty (150 szt.) [filetowa krzywa]


Odpowiedz
byłem dosłownie na wszystkich pierscieniach w tym systemie - bieda z nędza.
I gdzie wy przy osmej planecie w poblizu Resa kopiecie - tam żadnego resa przy osmej planecie nie ma.
Odpowiedz
(30.12.2020, 23:19 UTC)MAGNUM354 napisał(a): byłem dosłownie na wszystkich pierscieniach w tym systemie - bieda z nędza.
I gdzie wy  przy osmej planecie w poblizu Resa kopiecie - tam żadnego resa przy osmej planecie nie ma.

Jest res na spocie platyny. Ostatnia planeta w tym systemie, pierścień b jeśli mnie pamięć nie zawodzi (widok uproszczony)
Odpowiedz
Potwierdzam, jest tam hazResik. Broniłem tam Dioxa przed piratami
"To be ELITE...A dizzying prospect. And a nerve-racking one, with all that it implies of not just fighting off free-booters, but of spending time as a bounty hunter, delibrately hyperspacing into dangerous planetary systems and waiting for the pirates to come to you; LOOKING for trouble, in other words, boosing your combat status to the maximum by advertising yourself to killers, and outgunning them."

[Obrazek: 301059.jpg]

Odpowiedz
słuchasjcie - ja wiem że jestem marudny ostatnio ale wklejam tutaj pierwsze dwa zdania z linku z Reddita który umieścił DIOX na streonie 37 tego tematu :

I'm pleased to present the Lalande 34968 AB 8 Platinum Map.
Youtube videos of the Alignment and Mining.
522 tons in 35 minutes, 875 tons per hour equivalent. Approx 250M credits per hour.

Po wyżej napisaliście że jest RES przy ostatniej planecie - ale ostatnia planeta to AB 10 albo nawet AB 11... przy AB 8 nadal twierdzę że nie ma żadnego Resa. Więc czego dotyczył ten artykół ? Smile
Inna sprawa że w pierścieniach AB 8 Platyna też idzie jak szalona - miałem skałki po 64 %... ale i tak to wszystko nieważne - ja pytałem z czego wypada Samarium Smile
Muszę chyba Diox z tobą polecieć na Samarium - jak pisałem byłem wszędzie, na każdym z tych pierścieni i tragedia jeśli chodzi o Samarium. Nawet w innym systemie na lodowym pierścienu szukałem..
Odpowiedz
Na twoim miejscu wyłączyłbym wszystkie filtry w lewym panelu (dodatkowo upewnił się, że aktywne są Points of Interest) i na trzeźwo poleciał do AB8 A ring [można też zeskanować ring, coby się zaświecił Platinium hotspot]. Jeśli dalej twierdzisz, że nie ma tam Haz Res to pisz ticketa do Frontiera Wink


Odpowiedz
Przeskanowałem nawet gazowego olbrzyma Smile
Problem w tym że gdzieś mam platyne - jak bede potrzebował kasy ( mam ponad 4 MLD ) to napewno nie będę tak tego farmił - już to robiłem na dojnej krowie Arnula jak zbieraliśmy kase na lotniskowce husarskie.
Ja nadal czekam aż mi ktoś udowodni że gdzieś ( niekoniecznie w Lalanade ) ma skały z Samarium chociaż po 40% zawartości.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,591 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 21,002 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,701 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,780 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,139 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości