Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Reink - z miejscówek to oczywiście HR 8671 - siódma planeta . i jedziemy z ( uwaga ) PLATYNĄ - dlaczego Platyna - bo kiedyś ten surowiec w skupie ( BOOM ) chodził po 21 000 kredytów a teraz po 50 000 ...!!! Oczywiście nie muszę przypominać że Platyna trafia się duuuużooo częściej niż Painite? A dwie tony Platyny to w zasadzie cena jednego painitu tylko że wielokrotnie łatwiej i szybciej zdobyta. Kopać Platyne!! Smile

Zeta Octantis - taki system bez stacji ( niezamieszkały ) Jest tam po prostu ładniej i jaśniej niż w 8671 i tam kopiemy wszystko - Painite, Platyna i ewentualnie Palladium .
W pobliżu Zeta Octantis są stacje które w okresie BOOM skupują Painite za 131 000 kredytów Smile W Zeta jest chyba pierwsza i na pewno czwarta planeta / pas typu Pristinne.
HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY  -  TWÓJ PEWNY START W GALAKTYCE

[Obrazek: 30866.png]
Odpowiedz
Jak nie kopać edycja 3
https://youtu.be/sfB5w2jeRJ0
Odpowiedz
Dobra, sprawa wymaga szczegółowego śledztwa, bo nie wiem czy to przypadek i bardzo dobra sesja, może gwiazdy ułożyły się w odpowiedniej konfiguracji czy jak....
Na HR 8671 planeta siódma planeta wewnętrzny metallic ring, pośrodku tego szarego ringu jest jest waźiutki paseczek trochę jaśniejszy kolorem niż pozostała część ringu. Jak na razie 8/10 astoid zawiera świętą trójce (painite palladiu platinium). Po przelogowaniu to samo. Może to przypadek... :> Tyle już tu latam ale jeszcze tego nie testowałem.
Wiem, że brzmi to jak tania zarzutka, ale postaram się coś więcej opowiedzieć po testach Smile
Odpowiedz
Sprawdzę, w tym momencie jestem niedysponowany.
Odpowiedz
[Obrazek: mythbusters.jpg?w=1000]

Przybyliśmy, pokopaliśmy, obaliliśmy.
Miałeś, Diox, dobre rzuty Smile
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości